• Jacqueline de Yong camel dames trui | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Close up
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Model
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Model
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Close up
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Model
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Model
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Model vooraanzicht
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong camel dames trui

De Jacqueline de Yong trui is een stijlvolle keuze voor de winter. Met zijn verfijnde V-hals en unieke glitterpatroon voeg je direct een vleugje elegantie toe aan je outfit. De regular fit pasvorm biedt comfort, terwijl de normale lengte en lange mouwen zorgen voor een warme en praktische keuze tijdens de koudere dagen. De subtiele glinstering in de stof maakt deze trui een opvallende toevoeging aan je garderobe. Deze trui is zowel casual als chic te dragen, waardoor hij perfect is voor diverse gelegenheden. Combineer hem met een nette broek voor een dag op kantoor, of draag hem boven een spijkerbroek voor een relaxte, maar stijlvolle weekendlook. De warme tint van de stof past bij een breed scala aan kleuren, waardoor je eindeloos kunt variëren. Kies voor deze duurzame knitwear en ervaar de combinatie van stijl en comfort in elk detail.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 20021858
Fabrikantcode

jdyaspen life l/s v-neck pullover k 15359750

Fabrikant kleur Toasted Coconut/W. GOLD LUREX
Kleur camel
Materiaal 50% gerecycled polyester, 20% acryl, 15% polyester, 10% nylon, 3% metaalgaren, 2% elastan
Hals V-hals
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Patroon Glitters
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Alleen liggend drogenLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c anti-kreukNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715948573596
Maat S 5715910287599
Maat M 5715910287605
Maat L 5715948573589
Maat XL 5715948573602
Maat XXL 5715948573626
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Object
  • Freequent
  • Geisha
  • C&S The Label
  • Cars
  • Tommy Jeans
  • Donders
  • FOS Amsterdam
  • Nukus
  • LolaLiza
  • Superdry
  • Red Button
  • Zoso
  • Calvin Klein
  • Rino & Pelle
  • EsQualo
  • NED
  • Garcia
  • Lady Day
  • Studio Amaya
  • Lofty Manner
  • Refined Department
  • Mac
  • Hypedrop
  • Only
  • Vila
  • Harper & Yve
  • Ydence
  • Noisy may
  • Ann&You
  • Fluresk
  • Zusss
  • Pieces
  • Vero Moda
  • SisterS point
  • TQ Amsterdam
  • Jacqueline de Yong
loader