• Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Achteraanzicht
Jacqueline de yong
49,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong zwarte dames blouse

Deze zwarte blouse van Jacqueline de Yong, gemaakt van 100% polyester, is de perfecte keuze voor de wintergarderobe. Met zijn imitatieleer patroon en oversized pasvorm straalt het een casual doch elegante stijl uit. De puntkraag en borstzakken geven een speels accent, terwijl de rits het praktische element toevoegt dat je van een modern kledingstuk verwacht. Dit ontwerp biedt zowel stijl als functionaliteit, ideaal voor een dagje shoppen of een gezellig diner. De normale lengte en de 3/4 mouwen van deze blouse maken hem veelzijdig in gebruik. Aanpassen aan verschillende gelegenheden is eenvoudig - combineer hem met een jeans voor een casual look of kies voor een nette rok als je voor chic gaat. Of je nu een dag op kantoor doorbrengt of een avondje uit plant, deze Jacqueline de Yong blouse biedt precies de mix van comfort en stijl die je zoekt.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 15013710
Fabrikantcode

jdyuniq 2/4 pu top jrs 15384664

Fabrikant kleur Black
Kleur zwart
Materiaal 100% polyester
Hals Punt kraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Oversized
Zakken Borstzakken
Patroon Imitatieleer
Sluiting Rits
Lengte Normaal
Mouwlengte 3/4 mouw
Drogen aan de waslijnLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715950835996
Maat S 5715950835965
Maat M 5715950835972
Maat L 5715950835989
Maat XL 5715950836023
Maat XXL 5715950836047
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Ydence
  • Cars
  • Studio Amaya
  • Only
  • EsQualo
  • Freequent
  • Jacqueline de Yong
  • Zusss
  • Refined Department
  • Mac
  • SisterS point
  • Hypedrop
  • Rino & Pelle
  • Calvin Klein
  • Noisy may
  • Vila
  • LolaLiza
  • NED
  • Red Button
  • Fluresk
  • Lofty Manner
  • Object
  • Superdry
  • C&S The Label
  • Pieces
  • Zoso
  • Harper & Yve
  • Geisha
  • Ann&You
  • FOS Amsterdam
  • Donders
  • Garcia
  • Tommy Jeans
  • TQ Amsterdam
  • Lady Day
  • Nukus
  • Vero Moda
loader