• Jacqueline de Yong witte dames blouse | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong witte dames blouse | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong witte dames blouse | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong witte dames blouse | Achteraanzicht
Jacqueline de yong
34,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong witte dames blouse

Deze casual blouse van Jacqueline de Yong, uitgevoerd in de kleur Cloud Dancer, is een elegante toevoeging aan je wintergarderobe. Gemaakt van een blend van 90% viscose en 10% polyester, biedt deze blouse een comfortabele, zachte textuur die de hele dag aangenaam aanvoelt. De regular fit en de klassieke puntkraag geven de blouse een tijdloze uitstraling. Met lange mouwen en een stijlvolle knoopsluiting past deze blouse moeiteloos bij verschillende outfits. De subtiele plooien aan de achterkant voegen een vleugje verfijning toe. Ideaal voor zowel een dag op kantoor als een ontspannen weekendbrunch. Je kunt deze blouse gemakkelijk combineren met een nette broek voor een professionele look, of met een jeans voor een meer casual gevoel. De normale lengte maakt het een veelzijdig kledingstuk dat stijl en comfort combineert. Of je nu een formele bijeenkomst hebt of een informele afspraak, met deze blouse zie je er altijd verzorgd uit.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 15013705
Fabrikantcode

jdycora l/s shirt wvn 15384617

Fabrikant kleur Cloud Dancer
Kleur wit
Materiaal 90% viscose, 10% polyester
Hals Punt kraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat XS 5715950818005
Maat S 5715950818012
Maat M 5715950817992
Maat L 5715950817985
Maat XL 5715950818098
Maat XXL 5715950818081
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • LolaLiza
  • FOS Amsterdam
  • SisterS point
  • Fluresk
  • Donders
  • Cars
  • Red Button
  • Ann&You
  • Zoso
  • Nukus
  • Harper & Yve
  • Geisha
  • Calvin Klein
  • Ydence
  • Lofty Manner
  • Jacqueline de Yong
  • Vero Moda
  • Tommy Jeans
  • Freequent
  • EsQualo
  • Object
  • Refined Department
  • TQ Amsterdam
  • Mac
  • Only
  • NED
  • Hypedrop
  • Superdry
  • Studio Amaya
  • Zusss
  • Vila
  • Lady Day
  • Garcia
  • Pieces
  • Rino & Pelle
  • C&S The Label
  • Noisy may
loader