• Freequent zwarte dames t-shirt | Model vooraanzicht
  • Freequent zwarte dames t-shirt | Close up
  • Freequent zwarte dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Freequent zwarte dames t-shirt | Achteraanzicht
  • Freequent zwarte dames t-shirt | Close up
  • Freequent zwarte dames t-shirt | Model vooraanzicht
  • Freequent zwarte dames t-shirt | Close up
  • Freequent zwarte dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Freequent zwarte dames t-shirt | Achteraanzicht
  • Freequent zwarte dames t-shirt | Close up
Freequent
44,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Freequent zwarte dames t-shirt

Dit stijlvolle zwarte T-shirt van Freequent is een verfijnde keuze voor de wintergarderobe van elke vrouw. Gemaakt van 100% polyester, biedt het een delicaat gevoel met een unieke textuur die visueel opvalt. De ronde hals en korte mouwen geven het een elegante uitstraling, terwijl de normale lengte zorgt voor een comfortabele pasvorm. Dankzij het geaccentueerde oppervlak voegt dit T-shirt een vleugje luxe toe aan je dagelijks leven. Met zijn casual stijl is dit T-shirt perfect voor zowel relaxte als formele momenten. Of je het nu combineert met een stijlvolle rok voor een avondje uit of een jeans voor een casual dag, het past altijd. De subtiele structuur en de zwarte kleur maken het eenvoudig te combineren met verschillende accessoires en kledingstukken. Dit Freequent T-shirt biedt veelzijdigheid en stijl, en is een waardevolle toevoeging aan elke kledingkast.

Merk Freequent
Bestelcode 15108500
Fabrikantcode

fqflonella blouse 212060

Fabrikant kleur BLACK
Kleur zwart
Materiaal 100% polyester
Hals Ronde hals
Productgroep T-shirts
Pasvorm Regular
Patroon Structuur
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Korte mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat XS 5715885666788
Maat S 5715885666764
Maat M 5715885666757
Maat L 5715885666740
Maat XL 5715885666771
Maat XXL 5715885666795
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Vila
  • Lady Day
  • Donders
  • LolaLiza
  • Red Button
  • Refined Department
  • Tommy Jeans
  • TQ Amsterdam
  • Fluresk
  • Lofty Manner
  • EsQualo
  • Zusss
  • Geisha
  • Vero Moda
  • Garcia
  • Calvin Klein
  • Ydence
  • Only
  • Mac
  • Object
  • Hypedrop
  • Pieces
  • Superdry
  • Freequent
  • Rino & Pelle
  • Ann&You
  • FOS Amsterdam
  • SisterS point
  • Nukus
  • Jacqueline de Yong
  • Cars
  • Zoso
  • Harper & Yve
  • Studio Amaya
  • Noisy may
  • NED
  • C&S The Label
loader