• Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Close up
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Model achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Model
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Close up
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Model achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Model
Jacqueline de yong
49,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong bruine dames blouse

Deze geblokte blouse van Jacqueline de Yong is een elegante toevoeging aan je wintergarderobe. Het ontwerp combineert een klassieke puntkraag met een stijlvolle knoopsluiting, wat zorgt voor een tijdloze uitstraling. De blouse heeft een regular fit en is ontworpen met lange mouwen, wat het perfect maakt voor casual gelegenheden. Met borstzakken als subtiele designdetail voegt het niet alleen stijl maar ook functionaliteit toe aan je outfit. De mix van 67% polyester, 27% viscose en 6% elastaan zorgt voor een comfortabele pasvorm die de hele dag meegaat. De halflange lengte en het geblokte patroon maken deze blouse ideaal voor informele uitstapjes of een ontspannen dag op kantoor. Je kunt het eenvoudig combineren met een nette pantalon voor een meer formele uitstraling of kiezen voor een relaxte jeans voor een casual look. Deze Jacqueline de Yong blouse is veelzijdig en past zich moeiteloos aan jouw dagelijkse stijl aan, terwijl het materiaal je warm houdt tijdens koudere dagen.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 15013719
Fabrikantcode

jdylou l/s shoulderpad shirt wvn 15385086

Fabrikant kleur Toasted Coconut/CLOUD DANC
Kleur bruin
Materiaal 67% polyester, 27% viscose, 6% elastan
Hals Punt kraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Zakken Borstzakken
Patroon Geblokt
Sluiting Knoop
Lengte Halflang
Mouwlengte Lange mouw
Drogen aan de waslijnLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715950836726
Maat S 5715912790721
Maat M 5715912790752
Maat L 5715950836719
Maat XL 5715950836757
Maat XXL 5715950836764
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Garcia
  • Hypedrop
  • Zoso
  • Lady Day
  • Fluresk
  • C&S The Label
  • Only
  • Calvin Klein
  • Jacqueline de Yong
  • Donders
  • Object
  • Geisha
  • TQ Amsterdam
  • Noisy may
  • Zusss
  • Superdry
  • Ann&You
  • Studio Amaya
  • NED
  • Pieces
  • Nukus
  • Mac
  • Ydence
  • Freequent
  • Harper & Yve
  • Vero Moda
  • Vila
  • Rino & Pelle
  • Lofty Manner
  • SisterS point
  • FOS Amsterdam
  • LolaLiza
  • Refined Department
  • EsQualo
  • Tommy Jeans
  • Cars
  • Red Button
loader