• Jacqueline de Yong camel dames blouse | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong camel dames blouse | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong camel dames blouse | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong camel dames blouse | Achteraanzicht
Jacqueline de yong
34,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong camel dames blouse

Deze Jacqueline de Yong blouse in de kleur Cornstalk is een stijlvolle toevoeging aan je wintergarderobe. Met zijn regular fit en lange mouwen biedt het een comfortabele pasvorm die perfect is voor dagelijks gebruik. De blouse is vervaardigd uit een zachte mix van 90% viscose en 10% polyester, waardoor het zowel licht als warm aanvoelt. De klassieke puntkraag en knoopsluiting zorgen voor een nette, casual uitstraling die moeiteloos kan worden gecombineerd met verschillende outfits. Dankzij het eenvoudige en tijdloze ontwerp is deze blouse een veelzijdig kledingstuk dat geschikt is voor diverse gelegenheden. Of je nu een relaxte dag op kantoor hebt of met vrienden gaat lunchen, deze blouse zorgt voor een elegante look zonder teveel poespas. Draag het met een jeans voor een informele stijl of combineer het met een stijlvolle rok voor een meer geklede uitstraling. Deze Jacqueline de Yong blouse is een veelzijdige en praktische keuze voor elke moderne vrouw.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 15013706
Fabrikantcode

jdycora l/s shirt wvn 15384617

Fabrikant kleur Cornstalk
Kleur camel
Materiaal 90% viscose, 10% polyester
Hals Punt kraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat XS 5715950818029
Maat S 5715950818050
Maat M 5715950818043
Maat L 5715950818036
Maat XL 5715950818104
Maat XXL 5715950818111
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL

Laatst bekeken

  • NED
  • Lofty Manner
  • Geisha
  • Jacqueline de Yong
  • Refined Department
  • Superdry
  • Lady Day
  • Mac
  • Only
  • Object
  • Studio Amaya
  • Cars
  • Hypedrop
  • Noisy may
  • Zusss
  • Nukus
  • Pieces
  • Vila
  • Garcia
  • LolaLiza
  • Donders
  • Ann&You
  • TQ Amsterdam
  • Red Button
  • Ydence
  • Calvin Klein
  • Freequent
  • Harper & Yve
  • Vero Moda
  • C&S The Label
  • Tommy Jeans
  • Rino & Pelle
  • EsQualo
  • Fluresk
  • FOS Amsterdam
  • Zoso
  • SisterS point
loader