• Red Button bruine dames t-shirt | Model vooraanzicht
  • Red Button bruine dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Red Button bruine dames t-shirt | Achteraanzicht
  • Red Button bruine dames t-shirt | Model vooraanzicht
  • Red Button bruine dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Red Button bruine dames t-shirt | Achteraanzicht
Red button
49,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Red Button bruine dames t-shirt

Dit stijlvolle T-shirt van Red Button, in de kleur MUD, is een verfijnde keuze voor je wintergarderobe. Het shirt is vervaardigd met een uniek structuurpatroon dat het een dynamische uitstraling geeft. De ronde halslijn en lange mouwen maken het ideaal voor verschillende gelegenheden, of je nu een casual dagje uit hebt of een avondje met vrienden plant. De regular fit zorgt ervoor dat het shirt comfortabel zit, terwijl het toch een trendy look behoudt. Dankzij het veelzijdige design is dit T-shirt perfect te combineren met zowel jeans als een klassiekere broek. De normale lengte maakt het eenvoudig om een stijlvolle laagjeslook te creëren met bijvoorbeeld een vest of jas. Het casual karakter van het shirt maakt het geschikt voor diverse informele situaties. Met dit T-shirt voeg je een subtiel maar stijlvol element toe aan je dagelijkse outfits, terwijl de uitzonderlijke kwaliteit van Red Button je de hele dag door comfort biedt.

Merk Red button
Bestelcode 10320912
Fabrikantcode

top lace srb5068

Fabrikant kleur mud
Kleur bruin
Materiaal 50% polyamide, 47% katoen, 3% elastan
Hals Ronde hals
Productgroep T-shirts
Pasvorm Regular
Patroon Structuur
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c anti-kreukNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 8721471900768
Maat S 8721471900775
Maat M 8721471900782
Maat L 8721471900799
Maat XL 8721471900805
Maat XXL 8721471900812
  • Silvia 12-10-20263 / 5Valt klein
  • Willy 29-09-20265 / 5Heel mooi shirt! Valt goed op maat.
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Vila
  • Tommy Jeans
  • Red Button
  • Harper & Yve
  • Object
  • Studio Amaya
  • Zusss
  • FOS Amsterdam
  • NED
  • Ann&You
  • Superdry
  • Ydence
  • Jacqueline de Yong
  • TQ Amsterdam
  • Pieces
  • Hypedrop
  • EsQualo
  • Garcia
  • LolaLiza
  • Calvin Klein
  • Lofty Manner
  • Geisha
  • Rino & Pelle
  • C&S The Label
  • Cars
  • Fluresk
  • Nukus
  • Mac
  • Only
  • Freequent
  • Zoso
  • Vero Moda
  • Refined Department
  • SisterS point
  • Lady Day
  • Noisy may
  • Donders
loader