• Jacqueline de Yong blauwe dames blouse | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong blauwe dames blouse | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong blauwe dames blouse | Kleurstaal
  • Jacqueline de Yong blauwe dames blouse | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong blauwe dames blouse | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong blauwe dames blouse | Kleurstaal
Jacqueline de yong
34,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong blauwe dames blouse

Deze casual blouse van Jacqueline de Yong in de serene kleur Serenity is een veelzijdige toevoeging aan je wintergarderobe. Met zijn regular fit biedt de blouse een comfortabele pasvorm die geschikt is voor allerlei gelegenheden. Gemaakt van 90% viscose en 10% polyester, voelt de stof zacht aan en biedt het een lichte glans die zorgt voor een elegante uitstraling. De klassieke puntkraag en knoopsluiting geven de blouse een tijdloze look, waardoor je deze gemakkelijk kunt combineren met zowel formele als informele outfits. Dankzij de normale lengte en lange mouwen is deze blouse ideaal voor een dag op kantoor of een casual avondje uit. De subtiele knopen en de soepele textuur maken het een stijlvol stuk dat moeiteloos een professionele touch toevoegt aan je look. Draag deze blouse met een donkere jeans voor een ontspannen weekendstijl, of combineer het met een nette rok voor een meer formele setting. Met deze ontwerpdetails is de blouse van Jacqueline de Yong een betrouwbare keuze voor elke dame die op zoek is naar stijl en comfort in één.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 15013704
Fabrikantcode

jdycora l/s shirt wvn 15384617

Fabrikant kleur Serenity
Kleur blauw
Materiaal 90% viscose, 10% polyester
Hals Punt kraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat XS 5715950818067
Maat S 5715912273286
Maat M 5715912273293
Maat L 5715950818074
Maat XL 5715950818135
Maat XXL 5715950818128
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Studio Amaya
  • TQ Amsterdam
  • Cars
  • Rino & Pelle
  • Donders
  • Vila
  • FOS Amsterdam
  • Tommy Jeans
  • Only
  • Vero Moda
  • Object
  • Noisy may
  • Pieces
  • Nukus
  • C&S The Label
  • Lady Day
  • LolaLiza
  • Zoso
  • Garcia
  • NED
  • Hypedrop
  • Superdry
  • Lofty Manner
  • Ann&You
  • Harper & Yve
  • SisterS point
  • Refined Department
  • EsQualo
  • Red Button
  • Calvin Klein
  • Zusss
  • Mac
  • Fluresk
  • Geisha
  • Ydence
  • Jacqueline de Yong
  • Freequent
loader