• Garcia bruine dames blouse | Model vooraanzicht
  • Garcia bruine dames blouse | Model
  • Garcia bruine dames blouse | Close up
  • Garcia bruine dames blouse | Vooraanzicht
  • Garcia bruine dames blouse | Model
  • Garcia bruine dames blouse | Model vooraanzicht
  • Garcia bruine dames blouse | Model
  • Garcia bruine dames blouse | Close up
  • Garcia bruine dames blouse | Vooraanzicht
  • Garcia bruine dames blouse | Model
Garcia
59,99
Maat kiezen
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Garcia bruine dames blouse

Deze damesblouse van Garcia combineert stijl met comfort en is een aanwinst voor je lente garderobe. De blouse is gemaakt van 100% polyester en heeft een regular fit, wat zorgt voor een aangename pasvorm. De opvallende shawlkraag voegt een eigentijdse touch toe, terwijl het subtiele animalpatroon voor een unieke uitstraling zorgt. De doorschijnende stof geeft een speels effect en maakt het ideaal voor zowel casual als meer geklede gelegenheden. Met lange mouwen en een normale lengte is deze blouse perfect voor verschillende situaties. Combineer met een nette pantalon voor een zakelijke look, of draag het op een jeans voor een relaxte, maar stijlvolle outfit. Of je nu naar kantoor gaat of een avondje uit plant, deze blouse biedt flexibiliteit in styling en zorgt ervoor dat je altijd goed voor de dag komt. Door zijn veelzijdige design is de blouse eenvoudig te combineren, wat het een waardevolle toevoeging aan jouw kledingkast maakt.

Merk Garcia
Bestelcode 15013109
Fabrikantcode

blouse met print w260031

Fabrikant kleur 4525 pinecone
Kleur bruin
Materiaal 100% polyester
Hals V-hals
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Patroon Animal
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 8717519428875
Maat S 8717519428882
Maat M 8717519428899
Maat L 8717519428905
Maat XL 8717519428912
Maat XXL 8717519428929
Maat XXXL 8717519454447
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Hypedrop
  • Zusss
  • NED
  • Nukus
  • Garcia
  • Studio Amaya
  • Superdry
  • Only
  • Mac
  • Zoso
  • Fluresk
  • Jacqueline de Yong
  • C&S The Label
  • Object
  • EsQualo
  • FOS Amsterdam
  • Harper & Yve
  • Freequent
  • Ann&You
  • Lady Day
  • SisterS point
  • Vila
  • Vero Moda
  • Calvin Klein
  • Ydence
  • Noisy may
  • Lofty Manner
  • LolaLiza
  • Refined Department
  • Cars
  • Tommy Jeans
  • TQ Amsterdam
  • Geisha
  • Rino & Pelle
  • Red Button
  • Donders
  • Pieces
loader