• Garcia gouden dames t-shirt | Model vooraanzicht
  • Garcia gouden dames t-shirt | Close up
  • Garcia gouden dames t-shirt | Model achteraanzicht
  • Garcia gouden dames t-shirt | Model
  • Garcia gouden dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Garcia gouden dames t-shirt | Model vooraanzicht
  • Garcia gouden dames t-shirt | Close up
  • Garcia gouden dames t-shirt | Model achteraanzicht
  • Garcia gouden dames t-shirt | Model
  • Garcia gouden dames t-shirt | Vooraanzicht
Garcia
35,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Garcia gouden dames t-shirt

Dit gouden dames T-shirt van Garcia combineert stijl met comfort. De regular fit pasvorm zorgt voor een ontspannen look, terwijl de glimmende patronen een vleugje elegantie toevoegen aan je outfit. Gemaakt van een hoogwaardige mix van katoen, polyester en metaalgaren, voelt het T-shirt comfortabel op de huid en behoudt het tegelijk zijn luxueuze uitstraling. Met de ronde hals en lange mouwen is dit T-shirt perfect voor de wintermaanden. Ideaal voor een feestje of een gezellige avond uit, dit T-shirt is een veelzijdige keuze die met gemak te combineren is met andere kledingstukken in je garderobe. Draag het met een trendy jeans voor een casual uitstraling of kies voor een rok als je een meer geklede look wilt. Dit Garcia T-shirt biedt de perfecte balans tussen modieus en functioneel, waardoor je het keer op keer met plezier zult dragen.

Merk Garcia
Bestelcode 10130516
Fabrikantcode

longsleeve t shirt z0069

Fabrikant kleur 4439 golden ochre
Kleur goud
Materiaal 60% katoen, 25% polyester, 15% metaalgaren
Hals Ronde hals
Productgroep T-shirts
Pasvorm Regular
Patroon Glitters
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°cNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 8717519425287
Maat S 8717519425294
Maat M 8717519425300
Maat L 8717519425317
Maat XL 8717519425324
Maat XXL 8717519425331
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Cars
  • Freequent
  • Rino & Pelle
  • Mac
  • LolaLiza
  • Refined Department
  • Studio Amaya
  • Lady Day
  • Pieces
  • Jacqueline de Yong
  • FOS Amsterdam
  • Lofty Manner
  • Red Button
  • EsQualo
  • Vero Moda
  • Fluresk
  • Vila
  • Only
  • Ann&You
  • Superdry
  • SisterS point
  • Harper & Yve
  • Donders
  • Object
  • NED
  • Calvin Klein
  • Zoso
  • Garcia
  • Ydence
  • Noisy may
  • Tommy Jeans
  • Nukus
  • TQ Amsterdam
  • C&S The Label
  • Zusss
  • Geisha
  • Hypedrop
loader