• Jacqueline de Yong grijze dames blouse | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong grijze dames blouse | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong grijze dames blouse | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong grijze dames blouse | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong grijze dames blouse | Close up
  • Jacqueline de Yong grijze dames blouse | Model
  • Jacqueline de Yong grijze dames blouse | Model
  • Jacqueline de Yong grijze dames blouse | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong grijze dames blouse | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong grijze dames blouse | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong grijze dames blouse | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong grijze dames blouse | Close up
  • Jacqueline de Yong grijze dames blouse | Model
  • Jacqueline de Yong grijze dames blouse | Model
Jacqueline de yong
49,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong grijze dames blouse

De Jacqueline de Yong blouse is een veelzijdig kledingstuk dat niet mag ontbreken in je wintergarderobe. Met een tijdloos, geblokt patroon en een klassieke puntkraag biedt deze blouse een stijlvolle look voor elke casual gelegenheid. De regular fit maakt het een comfortabele keuze waarmee je moeiteloos een relaxte, maar toch verzorgde indruk maakt. De knoopsluiting voegt een verfijnde touch toe, terwijl de borstzakken een speels element brengen aan het ontwerp. De lange mouwen en normale lengte van de blouse zorgen ervoor dat je deze kunt combineren met diverse outfits. Draag hem op een donkere jeans voor een eenvoudige look, of stijl hem met een chino voor een meer formele gelegenheid. De soepelvallende stof en subtiele details maken deze blouse een ideale keuze voor een dag op kantoor of een ontspannen middag met vrienden. Jacqueline de Yong weet met deze blouse een harmonieuze balans te vinden tussen comfort en stijl.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 15013718
Fabrikantcode

jdylou l/s shoulderpad shirt wvn 15385086

Fabrikant kleur Ebony /BLACK& CL
Kleur grijs
Materiaal 67% polyester, 27% viscose, 6% elastan
Hals Punt kraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Zakken Borstzakken
Patroon Geblokt
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Drogen aan de waslijnLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715950836696
Maat S 5715912790707
Maat M 5715912790738
Maat L 5715950836702
Maat XL 5715950836740
Maat XXL 5715950836733
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • NED
  • TQ Amsterdam
  • Donders
  • Noisy may
  • Nukus
  • Geisha
  • Tommy Jeans
  • Mac
  • EsQualo
  • SisterS point
  • Studio Amaya
  • Object
  • C&S The Label
  • Garcia
  • Fluresk
  • Vila
  • Refined Department
  • Zoso
  • Pieces
  • FOS Amsterdam
  • Only
  • Rino & Pelle
  • Cars
  • Hypedrop
  • Lady Day
  • LolaLiza
  • Superdry
  • Ydence
  • Freequent
  • Zusss
  • Calvin Klein
  • Harper & Yve
  • Red Button
  • Lofty Manner
  • Jacqueline de Yong
  • Vero Moda
  • Ann&You
loader