• Freequent taupe dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Freequent taupe dames t-shirt | Achteraanzicht
  • Freequent taupe dames t-shirt | Close up
  • Freequent taupe dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Freequent taupe dames t-shirt | Achteraanzicht
  • Freequent taupe dames t-shirt | Close up
Freequent
39,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Freequent taupe dames t-shirt

Dit elegante T-shirt van Freequent in de kleur Desert Taupe is een stijlvolle keuze voor de damesgarderobe. De glitters in het patroon geven het T-shirt een subtiel sprankelend effect, waardoor het een unieke uitstraling krijgt. De regular fit pasvorm maakt het shirt comfortabel voor dagelijks gebruik, terwijl de lange mouwen en de high neck zorgen voor een elegante uitstraling. Ideaal voor de winterse dagen wanneer je op zoek bent naar iets warms dat tegelijkertijd modieus is. Het T-shirt is perfect voor casual gelegenheden en kan eenvoudig gecombineerd worden met zowel jeans als een nette rok. De subtiele glitterdetails maken het een bijzondere aanvulling op jouw outfit, of je nu naar een brunch gaat of een informele bijeenkomst hebt. Dankzij de normale lengte biedt het gemak en veelzijdigheid in je dagelijkse styling. Met dit Freequent T-shirt maak je altijd een gedateerde en verfijnde indruk.

Merk Freequent
Bestelcode 10004446
Fabrikantcode

fqisko tee 212074

Fabrikant kleur DESERT TAUPE
Kleur taupe
Materiaal 72% polyester, 21% metaalgaren, 7% elastan
Hals High neck
Productgroep T-shirts
Pasvorm Regular
Patroon Glitters
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Machinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerijWarm strijken max 150°c
Maat XS 5715885683235
Maat S 5715885683211
Maat M 5715885683204
Maat L 5715885683198
Maat XL 5715885683228
Maat XXL 5715885683242
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Lady Day
  • Pieces
  • Fluresk
  • FOS Amsterdam
  • Jacqueline de Yong
  • Lofty Manner
  • Ann&You
  • Mac
  • Donders
  • Nukus
  • Vero Moda
  • Cars
  • Red Button
  • Noisy may
  • Rino & Pelle
  • Only
  • Harper & Yve
  • SisterS point
  • Hypedrop
  • Object
  • Ydence
  • Garcia
  • Zusss
  • Freequent
  • TQ Amsterdam
  • Calvin Klein
  • Refined Department
  • Vila
  • Zoso
  • Tommy Jeans
  • Superdry
  • Studio Amaya
  • EsQualo
  • NED
  • LolaLiza
  • Geisha
  • C&S The Label
loader