• Freequent zwarte dames blouse | Sfeerbeeld, In situatie
  • Freequent zwarte dames blouse | Vooraanzicht
  • Freequent zwarte dames blouse | Achteraanzicht
  • Freequent zwarte dames blouse | Close up
  • Freequent zwarte dames blouse | Sfeerbeeld, In situatie
  • Freequent zwarte dames blouse | Vooraanzicht
  • Freequent zwarte dames blouse | Achteraanzicht
  • Freequent zwarte dames blouse | Close up
Freequent
59,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Freequent zwarte dames blouse

Deze elegante zwarte blouse van Freequent is een veelzijdige aanwinst voor jouw wintergarderobe. De blouse is vervaardigd van 100% polyester en heeft een stijlvolle structuur die direct in het oog springt. Met een regular fit biedt het een comfortabele pasvorm die ideaal is voor verschillende gelegenheden. De blouse beschikt over een puntkraag en knoopsluiting, wat het geheel een verfijnde uitstraling geeft. Perfect voor een casual diner of een avondje uit met vrienden. Het sierlijke patroon en de lange mouwen van deze Freequent blouse maken hem geschikt voor meer formele settings, terwijl het doorschijnende materiaal een speels en trendy element toevoegt. De normale lengte zorgt voor veelzijdigheid in styling; combineer met een nette broek voor een chic ensemble of met een jeans voor een meer relaxte look. Of je nu naar het werk gaat of een avond in de stad plant, deze blouse is een veelzijdige keuze die moeiteloos te combineren is.

Merk Freequent
Bestelcode 15108501
Fabrikantcode

fqjulu blouse 212200

Fabrikant kleur BLACK W. GOLD
Kleur zwart
Materiaal 100% polyester
Hals Punt kraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Patroon Structuur
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c anti-kreukNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715885677142
Maat S 5715885677128
Maat M 5715885677111
Maat L 5715885677104
Maat XL 5715885677135
Maat XXL 5715885677159
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Lady Day
  • Garcia
  • Rino & Pelle
  • Noisy may
  • TQ Amsterdam
  • Geisha
  • Harper & Yve
  • Calvin Klein
  • Studio Amaya
  • Superdry
  • Red Button
  • LolaLiza
  • Fluresk
  • SisterS point
  • Donders
  • Tommy Jeans
  • NED
  • Only
  • Freequent
  • Refined Department
  • Ann&You
  • Nukus
  • C&S The Label
  • Object
  • Ydence
  • Lofty Manner
  • Cars
  • Mac
  • Pieces
  • Jacqueline de Yong
  • Zusss
  • Vila
  • Zoso
  • EsQualo
  • Hypedrop
  • Vero Moda
  • FOS Amsterdam
loader