• Ballin bruine heren trui | Vooraanzicht
  • Ballin bruine heren trui | Achteraanzicht
  • Ballin bruine heren trui | Vooraanzicht
  • Ballin bruine heren trui | Achteraanzicht
Ballin
59,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ballin bruine heren trui

Deze stijlvolle coffee-kleurige trui van Ballin is een ideale keuze voor de wintermaanden. De high neck met ritssluiting geeft jouw look een moderne twist, perfect voor zowel casual als nettere gelegenheden. De gemêleerde patroon en de regular fit maken deze trui tot een veelzijdig kledingstuk dat eenvoudig te combineren is met andere stijlen in je garderobe. De trui is vervaardigd uit 100% acryl, wat zorgt voor een comfortabele en warme pasvorm tijdens de koude dagen. Of je nu een winterwandeling maakt of je voorbereidt op een informele werkdag, deze knitwear trui biedt de juiste combinatie van stijl en comfort. De lange mouwen en normale lengte maken het een geschikte keuze voor een relaxte outfit met jeans, of een nettere combinatie met een chino. Het subtiele design en de hoogwaardige afwerking geven deze trui een tijdloze uitstraling waar je jarenlang van kunt genieten.

Merk Ballin
Bestelcode 20023696
Fabrikantcode

half zip 2661

Fabrikant kleur COFFEE
Kleur bruin
Materiaal 100% acryl
Hals High neck
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Patroon Gemeleerd
Sluiting Rits
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Machinewas 30°cNiet blekenNiet in de drogerStomerijWarm strijken max 150°c
Maat S 6153407179160
Maat M 6153407180128
Maat L 6153407180135
Maat XL 6153407181132
Maat XXL 6153407182108
Maat XXXL 6153407182191
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Lyle & Scott
  • State of Art
  • Gabbiano
  • Antony Morato
  • Petrol Industries
  • Cast Iron
  • Tommy Jeans
  • NO-EXCESS
  • RJ Bodywear
  • Cars
  • Pure Path
  • NZA
  • Bjorn Borg
  • Vanguard
  • Pure H. Tico
  • Jack & Jones
  • Superdry
  • Campbell
  • Malelions
  • Donders
  • PME legend
  • Desoto
  • Ballin
  • Pierre Cardin
  • Only & Sons
  • Calvin Klein
loader