• Donders blauwe heren jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders blauwe heren jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders blauwe heren jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders blauwe heren jas | Vooraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Achteraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders blauwe heren jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders blauwe heren jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders blauwe heren jas | Vooraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Achteraanzicht
Donders
149,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders blauwe heren jas

Deze casual Donders jas in de kleur '790 BLUE NIGHT' biedt een stijlvolle en functionele keuze voor jouw garderobe. Gemaakt van 100% polyester, zorgt de jas voor een comfortabele ervaring, terwijl de voering je warm houdt tijdens koelere dagen. Met een regular fit en normale lengte sluit de jas mooi aan zonder in te boeten op bewegingsvrijheid. De capuchon geeft extra bescherming tegen de elementen, ideaal voor wanneer het weer wat onvoorspelbaar is. De Donders jas is niet alleen praktisch, maar ook visueel aantrekkelijk dankzij de verfijnde afwerking. De ritszakken maken het eenvoudig om je persoonlijke spullen veilig op te bergen. Perfect voor informele uitstapjes in de stad of een gezellige avondwandeling. Met zijn veelzijdige design past deze jas goed bij zowel jeans als een casual broek, waardoor hij een uitstekende keuze is voor allerlei alledaagse activiteiten.

Merk Donders
Bestelcode 70010062
Fabrikantcode

textile jacket 22072

Fabrikant kleur 790 BLUE NIGHT
Kleur blauw
Materiaal 100% polyester
Hals Capuchon
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Ritszakken
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322098852
Maat M 8717322098869
Maat L 8717322098876
Maat XL 8717322098883
Maat XXL 8717322098890
Maat XXXL 8717322098906
Maat XXXXL 8717322098913
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • Calvin Klein
  • Malelions
  • Bjorn Borg
  • Cars
  • NO-EXCESS
  • Pure H. Tico
  • Jack & Jones
  • Cast Iron
  • Antony Morato
  • Only & Sons
  • Tommy Jeans
  • Pierre Cardin
  • NZA
  • Ballin
  • RJ Bodywear
  • Campbell
  • Vanguard
  • Lyle & Scott
  • Pure Path
  • State of Art
  • PME legend
  • Desoto
  • Superdry
  • Petrol Industries
  • Donders
  • Gabbiano
loader