• Donders taupe heren jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders taupe heren jas | Vooraanzicht
  • Donders taupe heren jas | Achteraanzicht
  • Donders taupe heren jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders taupe heren jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders taupe heren jas | Vooraanzicht
  • Donders taupe heren jas | Achteraanzicht
  • Donders taupe heren jas | Sfeerbeeld, In situatie
Donders
179,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders taupe heren jas

Deze stijlvolle jas van Donders is een veelzijdige keuze voor mannen die comfort en stijl willen combineren tijdens de wintermaanden. Het ontwerp in een neutrale kleur zorgt voor een tijdloze uitstraling, terwijl het honingraatpatroon op de stof subtiele elegantie toevoegt. De jas is gemaakt van 100% polyester en heeft een prettige regular fit, waardoor hij geschikt is voor uiteenlopende gelegenheden. De high neck sluiting en robuuste ritssluiting bieden extra bescherming tegen koude wind en maken de jas ideaal voor dagelijks gebruik. Dankzij de handige steekzakken kun je eenvoudig je spullen meenemen en je handen warm houden. De jas past perfect bij een casual outfit, maar kan ook een meer formele look complementeren. Of je nu een boswandeling maakt of een avondje uit gepland hebt, deze Donders jas biedt je de combinatie van stijl en functionaliteit die je zoekt. De lange mouwen en normale lengte zorgen voor een comfortabele pasvorm die je door de kou heen helpt. Voeg deze jas toe aan je wintergarderobe voor een betrouwbare en modieuze keuze.

Merk Donders
Bestelcode 70010033
Fabrikantcode

textile jacket 21973

Fabrikant kleur 130 TAUPE
Kleur taupe
Materiaal 100% polyester
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Sluiting Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat M 8717322035734
Maat L 8717322035741
Maat XL 8717322035758
Maat XXL 8717322035765
Maat XXXL 8717322035772
Maat XXXXL 8717322035789
  winkel online
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • Malelions
  • Campbell
  • Ballin
  • PME legend
  • Donders
  • Cars
  • NO-EXCESS
  • Vanguard
  • Petrol Industries
  • State of Art
  • Pierre Cardin
  • Calvin Klein
  • Superdry
  • Tommy Jeans
  • RJ Bodywear
  • Pure Path
  • Gabbiano
  • Lyle & Scott
  • Antony Morato
  • Jack & Jones
  • NZA
  • Cast Iron
  • Pure H. Tico
  • Only & Sons
  • Desoto
  • Bjorn Borg
loader