• Donders blauwe heren jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders blauwe heren jas | Vooraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Zijaanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Achteraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders blauwe heren jas | Vooraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Zijaanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Achteraanzicht
Donders
189,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders blauwe heren jas

Deze stijlvolle Donders jas voor heren is een ideale keuze voor je dagelijkse outfits. Met een moderne regular fit en een casual uitstraling biedt deze jas zowel comfort als stijl. Het geblokte patroon zorgt voor een subtiele doch opvallende look, terwijl de praktische klepzakken voldoende ruimte bieden voor het opbergen van je essentials. De rits aan de voorkant maakt het eenvoudig om de jas snel aan en uit te trekken, wat vooral handig is voor onderweg. De Donders jas heeft een high neck kraag die extra bescherming biedt tegen de kou, waardoor het perfect is voor het tussenseizoen. Dankzij de lange mouwen en normale lengte past de jas moeiteloos bij verschillende kledingstijlen. Combineer hem met een jeans voor een casual look of draag hem met een nette broek voor een meer formele gelegenheid. Of je nu een dag in de stad doorbrengt of een informele bijeenkomst hebt, met deze jas ben je altijd goed gekleed en comfortabel.

Merk Donders
Bestelcode 70010053
Fabrikantcode

wool jacket 22051

Fabrikant kleur 971 DARK GREY
Kleur blauw
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Klepzakken
Patroon Geblokt
Sluiting Rits
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322096575
Maat M 8717322096582
Maat L 8717322096599
Maat XL 8717322096605
Maat XXL 8717322096612
Maat XXXL 8717322096629
Maat XXXXL 8717322096636
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • Superdry
  • Jack & Jones
  • NZA
  • Malelions
  • Campbell
  • NO-EXCESS
  • RJ Bodywear
  • Antony Morato
  • Gabbiano
  • Bjorn Borg
  • Donders
  • Tommy Jeans
  • Pierre Cardin
  • Cast Iron
  • State of Art
  • Petrol Industries
  • PME legend
  • Vanguard
  • Pure H. Tico
  • Ballin
  • Cars
  • Only & Sons
  • Desoto
  • Lyle & Scott
  • Calvin Klein
  • Pure Path
loader