• Donders blauwe heren jas | Vooraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Achteraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Vooraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Achteraanzicht
Donders
179,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders blauwe heren jas

Deze stijlvolle blauwe winterjas van Donders is een onmisbare aanvulling voor jouw garderobe. Gemaakt van 100% polyester, biedt hij voldoende warmte voor de koude dagen. De jas heeft een regular fit en valt op door zijn moderne, gewatteerde uiterlijk. Met ritszakken aan de zijkant biedt deze jas zowel stijl als praktische opbergruimte. De rits- en high neck sluiting zorgen voor extra bescherming tegen wind en kou. Het diepe 790 Blue Night kleur zorgt ervoor dat deze DNR jas zich moeiteloos laat combineren met verschillende outfits, van casual tot wat netter. Ideaal voor een ontspannen weekendwandeling of een snelle boodschap in de stad. De lange mouwen en de normale lengte geven je een comfortabele pasvorm, zonder in te boeten op stijl. Of je nu de winterkou trotseert of een relaxte avond buiten doorbrengt, deze jas biedt een praktische en modieuze oplossing voor iedere gelegenheid.

Merk Donders
Bestelcode 70009996
Fabrikantcode

millgate puffer jacket 21837 6

Fabrikant kleur 790 BLUE NIGHT
Kleur blauw
Materiaal 100% polyester
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Ritszakken
Sluiting Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322056463
Maat M 8717322056470
Maat L 8717322056487
Maat XL 8717322056494
Maat XXL 8717322056500
Maat XXXL 8717322056517
Maat XXXXL 8717322056524
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • Jack & Jones
  • Calvin Klein
  • Campbell
  • Bjorn Borg
  • State of Art
  • Pure H. Tico
  • Donders
  • Antony Morato
  • Vanguard
  • Desoto
  • NZA
  • Gabbiano
  • PME legend
  • Only & Sons
  • Pure Path
  • Malelions
  • Pierre Cardin
  • Superdry
  • Petrol Industries
  • RJ Bodywear
  • Lyle & Scott
  • Cast Iron
  • Tommy Jeans
  • NO-EXCESS
  • Ballin
  • Cars
loader