• Donders camel heren jas | Vooraanzicht
  • Donders camel heren jas | Zijaanzicht
  • Donders camel heren jas | Achteraanzicht
  • Donders camel heren jas | Vooraanzicht
  • Donders camel heren jas | Zijaanzicht
  • Donders camel heren jas | Achteraanzicht
Donders
169,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders camel heren jas

De Donders herenjas in de kleur 410 Antilope is een stijlvolle keuze voor het winterseizoen. Deze jas valt op door zijn moderne high neck en diagonale stikpatroon, wat niet alleen visueel aantrekkelijk is, maar ook extra warmte biedt. De reguliere pasvorm en de normale lengte maken het een comfortabele optie voor dagelijks gebruik. Uitgevoerd met handige steekzakken en een stevige ritssluiting, is deze jas zowel praktisch als modieus. Gemaakt van 100% polyester, biedt deze jas een duurzame en weerbestendige keuze voor alle casual gelegenheden. Of je nu een wandeling maakt op een koude herfstdag of naar buiten gaat voor een informele afspraak, deze jas houdt je warm en comfortabel. Combineer de jas gemakkelijk met een jeans en sneakers voor een sportieve look, of draag hem over een trui voor extra warmte. De subtiele details en de afwerking zorgen ervoor dat je er altijd goed uitziet, ongeacht de gelegenheid.

Merk Donders
Bestelcode 70009997
Fabrikantcode

textile jacket 21886 3

Fabrikant kleur 410 ANTILOPE
Kleur camel
Materiaal 100% polyester
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Sluiting Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322050461
Maat M 8717322050478
Maat L 8717322050485
Maat XL 8717322050492
Maat XXL 8717322050508
Maat XXXL 8717322050515
Maat XXXXL 8717322050522
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • Only & Sons
  • Donders
  • Lyle & Scott
  • Bjorn Borg
  • PME legend
  • Ballin
  • Superdry
  • Pure H. Tico
  • Gabbiano
  • Petrol Industries
  • RJ Bodywear
  • NZA
  • State of Art
  • Cast Iron
  • Calvin Klein
  • Antony Morato
  • Tommy Jeans
  • Campbell
  • Vanguard
  • Cars
  • Malelions
  • NO-EXCESS
  • Desoto
  • Jack & Jones
  • Pure Path
  • Pierre Cardin
loader