• Jacqueline de Yong bruine dames top | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames top | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames top | Close up
  • Jacqueline de Yong bruine dames top | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames top | Model achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames top | Model
  • Jacqueline de Yong bruine dames top | Model
  • Jacqueline de Yong bruine dames top | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames top | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames top | Close up
  • Jacqueline de Yong bruine dames top | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames top | Model achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames top | Model
  • Jacqueline de Yong bruine dames top | Model
Jacqueline de yong
26,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong bruine dames top

Deze stijlvolle top van Jacqueline de Yong is een veelzijdige aanwinst voor je garderobe. Met een elegante high neck en een subtiele kanten afwerking aan de onderzijde, biedt dit kledingstuk een unieke en verfijnde uitstraling. De top is ontworpen voor dames en heeft een comfortabele slim fit die mooi aansluit op je lichaam zonder bewegingsvrijheid te beperken. Ideaal voor dagelijkse uitstapjes of een casual avondje uit, deze top combineert gemakkelijk met verschillende looks. De lange mouwen maken het geschikt voor alle seizoenen, terwijl de normale lengte zorgt voor een soepele pasvorm. Of je het nu combineert met een chique rok of je favoriete jeans, deze Jacqueline de Yong top geeft je outfit een modieuze twist. Voeg deze subtiele blikvanger toe aan je collectie en geniet van de veelzijdige stijlopties die het biedt.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 15013703
Fabrikantcode

jdysara l/s rollneck lace top jrs 15387807

Fabrikant kleur Mulch/BLACK LACE
Kleur bruin
Materiaal 70% viscose, 30% polyester
Hals High neck
Productgroep Tops
Pasvorm Slim Fit
Patroon Kant
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Drogen aan de waslijnLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet stomen
Maat XS 5715950817251
Maat S 5715950817237
Maat M 5715950817244
Maat L 5715950817220
Maat XL 5715950817282
Maat XXL 5715950817312
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Fluresk
  • LolaLiza
  • SisterS point
  • Donders
  • Object
  • Freequent
  • Calvin Klein
  • FOS Amsterdam
  • Garcia
  • Studio Amaya
  • Zoso
  • Ann&You
  • Harper & Yve
  • Geisha
  • Hypedrop
  • Nukus
  • Lofty Manner
  • Zusss
  • TQ Amsterdam
  • Pieces
  • EsQualo
  • Rino & Pelle
  • Red Button
  • Mac
  • Noisy may
  • Cars
  • Lady Day
  • NED
  • Ydence
  • Vero Moda
  • Refined Department
  • Superdry
  • Jacqueline de Yong
  • Only
  • Tommy Jeans
  • Vila
  • C&S The Label
loader