• Jacqueline de Yong groene dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong groene dames t-shirt | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong groene dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong groene dames t-shirt | Achteraanzicht
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong groene dames t-shirt

Dit elegante T-shirt van Jacqueline de Yong, met zijn verfijnde colkraag en lange mouwen, is een veelzijdige keuze voor je wintergarderobe. Het shirt is vervaardigd uit een comfortabele mix van 70% viscose en 30% polyester, wat zorgt voor een soepele en zachte stof. Het opvallende kantpatroon aan de onderzijde van het shirt voegt een subtiele, romantische touch toe aan je casual look. Dankzij de regular fit pasvorm sluit dit T-shirt mooi aan, zonder in te boeten op comfort. Of je nu een dagje op kantoor hebt of een informele afspraak met vrienden, dit T-shirt biedt je een stijlvolle basis. Combineer het met een donkere jeans voor een ontspannen sfeer, of draag het onder een blazer voor een meer geklede uitstraling. De normale lengte en toegankelijke stijl maken het een eenvoudig te combineren stuk binnen elke garderobe. Met dit T-shirt kies je voor een tijdloze en modieuze uitstraling die je seizoen na seizoen met plezier zult dragen.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 15013702
Fabrikantcode

jdysara l/s rollneck lace top jrs 15387807

Fabrikant kleur Black Olive/BLACK LACE
Kleur groen
Materiaal 70% viscose, 30% polyester
Hals Colkraag
Productgroep T-shirts
Pasvorm Regular
Zakken Geen
Patroon Kant
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Drogen aan de waslijnLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715950817206
Maat S 5715950817190
Maat M 5715950817213
Maat L 5715950817183
Maat XL 5715950817275
Maat XXL 5715950817305
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • TQ Amsterdam
  • Vila
  • Nukus
  • Fluresk
  • Mac
  • Refined Department
  • Noisy may
  • Rino & Pelle
  • Ann&You
  • Cars
  • Zoso
  • NED
  • Garcia
  • Lofty Manner
  • Ydence
  • Donders
  • Vero Moda
  • Jacqueline de Yong
  • SisterS point
  • Pieces
  • Zusss
  • Object
  • Hypedrop
  • EsQualo
  • Superdry
  • Only
  • Tommy Jeans
  • LolaLiza
  • Red Button
  • Studio Amaya
  • Harper & Yve
  • C&S The Label
  • FOS Amsterdam
  • Geisha
  • Calvin Klein
  • Lady Day
  • Freequent
loader