• Freequent bruine dames top | Vooraanzicht
  • Freequent bruine dames top | Achteraanzicht
  • Freequent bruine dames top | Close up
  • Freequent bruine dames top | Vooraanzicht
  • Freequent bruine dames top | Achteraanzicht
  • Freequent bruine dames top | Close up
Freequent
59,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Freequent bruine dames top

Deze elegante Freequent top in de kleur Mole is een veelzijdige aanvulling op jouw wintergarderobe. De lange mouwen en de normale lengte zorgen voor een comfortabele pasvorm. Met zijn verfijnde kanten patroon biedt deze top een stijlvolle uitstraling die perfect is voor diverse gelegenheden. De bijzondere shawlkraag geeft een speelse twist aan het geheel en maakt deze top tot een eye-catcher. Vervaardigd uit 100% polyamide, voelt de stof zacht aan op je huid terwijl het een luchtige uitstraling behoudt. De Freequent top is ideaal voor casual gelegenheden waarbij je toch op zoek bent naar iets bijzonders om te dragen. Combineer het met een lichte jeans voor een dagje uit of kleed het aan met een rok voor een avondje uit. Deze top past moeiteloos bij verschillende kledingstijlen en creëert telkens weer een verfijnde look. Of je nu naar een informeel feestje gaat of een gezellige dag op kantoor hebt, deze top voegt net dat beetje extra flair toe aan je outfit.

Merk Freequent
Bestelcode 15108507
Fabrikantcode

fqcava blouse 212193

Fabrikant kleur MOLE
Kleur bruin
Materiaal 100% polyamide
Hals Shawlkraag
Productgroep Tops
Pasvorm Regular
Patroon Kant
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715885660762
Maat S 5715885660748
Maat M 5715885660731
Maat L 5715885660724
Maat XL 5715885660755
Maat XXL 5715885660779
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Zusss
  • Harper & Yve
  • Donders
  • Hypedrop
  • Jacqueline de Yong
  • C&S The Label
  • Mac
  • Ann&You
  • Freequent
  • Lady Day
  • Calvin Klein
  • Object
  • Geisha
  • Only
  • LolaLiza
  • NED
  • Superdry
  • Studio Amaya
  • Vila
  • Zoso
  • Vero Moda
  • Fluresk
  • Cars
  • Pieces
  • Garcia
  • Lofty Manner
  • Rino & Pelle
  • Ydence
  • TQ Amsterdam
  • Nukus
  • Noisy may
  • SisterS point
  • Tommy Jeans
  • FOS Amsterdam
  • Refined Department
  • EsQualo
  • Red Button
loader