• Jacqueline de Yong groene dames vest | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong groene dames vest | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong groene dames vest | Close up
  • Jacqueline de Yong groene dames vest | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong groene dames vest | Model
  • Jacqueline de Yong groene dames vest | Model
  • Jacqueline de Yong groene dames vest | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong groene dames vest | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong groene dames vest | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong groene dames vest | Close up
  • Jacqueline de Yong groene dames vest | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong groene dames vest | Model
  • Jacqueline de Yong groene dames vest | Model
  • Jacqueline de Yong groene dames vest | Model vooraanzicht
Jacqueline de yong
29,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong groene dames vest

Dit gemêleerde vest van Jacqueline de Yong is een ideale toevoeging aan je wintergarderobe. Gemaakt voor dames met een regular fit, biedt dit vest een comfortabele pasvorm die zowel stijl als functionaliteit combineert. De ronde hals en knoopsluiting geven het vest een klassieke uitstraling die moeiteloos aansluit bij verschillende stijlen. De korte mouwen maken het vest veelzijdig, waardoor je het gemakkelijk kunt dragen over een lange mouwen-shirt voor extra warmte op koude dagen. De groene kleur van het vest voegt een fris en eigentijds element toe aan je outfit. Het gebreide materiaal voelt zacht aan en houdt je warm tijdens het winterseizoen. Dit Jacqueline de Yong vest is perfect voor zowel casual als semi-formele gelegenheden, of je nu een dag op kantoor hebt of een gezellige brunch met vrienden plant. Combineer het met een jeans voor een relaxte look of draag het over een klassieke blouse voor een meer gepolijste uitstraling. Dit duurzame vest is een veelzijdig kledingstuk dat makkelijk matcht met je bestaande garderobe.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 10131677
Fabrikantcode

jdychloe life 2/4 cardigan knt noos 15374681

Fabrikant kleur Sphagnum/Melange
Kleur groen
Materiaal 52% gerecycled polyester, 36% acryl, 10% wol, 2% elastan
Hals Ronde hals
Productgroep Vesten
Pasvorm Regular
Patroon Gemeleerd
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Korte mouw
Alleen liggend drogenLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat XS 5715951307164
Maat S 5715912273255
Maat M 5715912273262
Maat L 5715951307140
Maat XL 5715951307157
Maat XXL 5715951307195
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Refined Department
  • Noisy may
  • Rino & Pelle
  • Ann&You
  • Calvin Klein
  • Red Button
  • Vila
  • Lofty Manner
  • FOS Amsterdam
  • Mac
  • Garcia
  • C&S The Label
  • Hypedrop
  • TQ Amsterdam
  • EsQualo
  • LolaLiza
  • Zoso
  • SisterS point
  • Geisha
  • Object
  • Donders
  • Cars
  • Studio Amaya
  • Harper & Yve
  • Fluresk
  • Ydence
  • Superdry
  • NED
  • Pieces
  • Freequent
  • Jacqueline de Yong
  • Nukus
  • Only
  • Lady Day
  • Vero Moda
  • Zusss
  • Tommy Jeans
loader