• Jacqueline de Yong bruine dames gilet | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames gilet | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames gilet | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames gilet | Close up
  • Jacqueline de Yong bruine dames gilet | Model
  • Jacqueline de Yong bruine dames gilet | Model
  • Jacqueline de Yong bruine dames gilet | Model zijaanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames gilet | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames gilet | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames gilet | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames gilet | Close up
  • Jacqueline de Yong bruine dames gilet | Model
  • Jacqueline de Yong bruine dames gilet | Model
  • Jacqueline de Yong bruine dames gilet | Model zijaanzicht
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong bruine dames gilet

Dit stijlvolle gilet van Jacqueline de Yong is een veelzijdige aanvulling op je garderobe. Het heeft een donkergrijze kleur en is gemaakt van hoogwaardige knitwear, wat zorgt voor een comfortabele en warme draagervaring. De high neck en ritssluiting geven het ontwerp een moderne touch, terwijl de kapmouw een speelse twist toevoegt. Deze regular fit gilet is een ideale keuze voor zowel casual als meer formele gelegenheden. Met zijn tijdloze design past dit Jacqueline de Yong gilet perfect bij verschillende outfits. Draag het over een blouse voor een dag op kantoor, of combineer het met een eenvoudige top voor een avondje uit. De normale lengte en zachte stof maken dit kledingstuk geschikt voor elk seizoen. Of je nu binnen of buiten bent, dit gilet biedt de nodige warmte en stijl zonder in te boeten op comfort.

Merk Jacqueline de yong
Model gilet
Bestelcode 20021843
Fabrikantcode

jdylea s/l hn 2way zip vest knt noo 15382986

Fabrikant kleur Chocolate Torte/Melange
Kleur bruin
Materiaal 70% gerecycled polyester, 24% polyester, 3% elastan, 3% wol
Hals High neck
Productgroep Gilets
Pasvorm Regular
Sluiting Rits
Lengte Normaal
Mouwlengte Kap mouw
Alleen liggend drogenLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c anti-kreukNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715948573053
Maat S 5715911495696
Maat M 5715911495658
Maat L 5715948573060
Maat XL 5715948573077
Maat XXL 5715948573169
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Lofty Manner
  • LolaLiza
  • Nukus
  • Ann&You
  • TQ Amsterdam
  • Donders
  • Calvin Klein
  • Vero Moda
  • Pieces
  • Hypedrop
  • SisterS point
  • Zusss
  • Vila
  • Freequent
  • Ydence
  • Studio Amaya
  • Jacqueline de Yong
  • EsQualo
  • Cars
  • Zoso
  • Tommy Jeans
  • Object
  • Refined Department
  • NED
  • FOS Amsterdam
  • Red Button
  • Geisha
  • Only
  • C&S The Label
  • Noisy may
  • Garcia
  • Superdry
  • Harper & Yve
  • Rino & Pelle
  • Lady Day
  • Mac
  • Fluresk
loader