• Jacqueline de Yong beige dames vest | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong beige dames vest | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong beige dames vest | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong beige dames vest | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong beige dames vest | Close up
  • Jacqueline de Yong beige dames vest | Model
  • Jacqueline de Yong beige dames vest | Model
  • Jacqueline de Yong beige dames vest | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong beige dames vest | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong beige dames vest | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong beige dames vest | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong beige dames vest | Close up
  • Jacqueline de Yong beige dames vest | Model
  • Jacqueline de Yong beige dames vest | Model
Jacqueline de yong
39,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong beige dames vest

Ervaar veelzijdigheid met deze Jacqueline de Yong vest uit de Knitwear collectie. Dit regular fit vest heeft een gemêleerde natural melange kleur en is voorzien van een praktische ritssluiting en een comfortabele colkraag. Het ontwerp combineert stijl met comfort, waardoor het perfect is voor de koude wintermaanden. Het vest heeft een normale lengte en is voorzien van kap mouwen, waardoor het gemakkelijk te dragen is over een lichte trui of blouse. Dankzij het subtiele ontwerp is dit vest ideaal voor zowel casual als iets formelere gelegenheden. Draag het op een jeans voor een relaxte dagelijkse look, of combineer het met een rok voor een verfijnde uitstraling. De gebreide structuur en neutrale tint maken het een uitstekende keuze voor diverse outfits. Of je nu een dagje thuisblijft of de stad ingaat, dit Jacqueline de Yong vest biedt je stijl en warmte.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 20021842
Fabrikantcode

jdylea s/l hn 2way zip vest knt noo 15382986

Fabrikant kleur NATURAL MELANGE
Kleur beige
Materiaal 70% gerecycled polyester, 24% polyester, 3% elastan, 3% wol
Hals High neck
Productgroep Vesten
Pasvorm Regular
Zakken Geen
Patroon Gemeleerd
Sluiting Rits
Lengte Normaal
Mouwlengte Kap mouw
Alleen liggend drogenLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c anti-kreukNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715948573145
Maat S 5715910282815
Maat M 5715910282822
Maat L 5715948573152
Maat XL 5715948573138
Maat XXL 5715948573183
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Ann&You
  • FOS Amsterdam
  • Freequent
  • Zoso
  • Garcia
  • NED
  • Geisha
  • Lady Day
  • Ydence
  • Calvin Klein
  • C&S The Label
  • Noisy may
  • Only
  • SisterS point
  • LolaLiza
  • Donders
  • Rino & Pelle
  • Studio Amaya
  • Object
  • Vila
  • Superdry
  • Vero Moda
  • Zusss
  • Harper & Yve
  • Cars
  • TQ Amsterdam
  • Mac
  • Pieces
  • Red Button
  • Nukus
  • Fluresk
  • Hypedrop
  • EsQualo
  • Lofty Manner
  • Tommy Jeans
  • Jacqueline de Yong
  • Refined Department
loader