• LolaLiza bruine dames trui | Model vooraanzicht
  • LolaLiza bruine dames trui | Model achteraanzicht
  • LolaLiza bruine dames trui | Model
  • LolaLiza bruine dames trui | Model
  • LolaLiza bruine dames trui | Close up
  • LolaLiza bruine dames trui | Model vooraanzicht
  • LolaLiza bruine dames trui | Model achteraanzicht
  • LolaLiza bruine dames trui | Model
  • LolaLiza bruine dames trui | Model
  • LolaLiza bruine dames trui | Close up
Lolaliza
55,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

LolaLiza bruine dames trui

Deze LolaLiza trui voor dames is een veelzijdige keuze in jouw wintergarderobe. Met een regular fit en een elegante ronde hals biedt deze trui zowel comfort als stijl tijdens de koudere maanden. De trui is gemaakt van een hoogwaardig knitwear materiaal, wat zorgt voor een zachte en warme draagervaring. Het subtiele donkere ontwerp maakt het gemakkelijk te combineren met verschillende items in je kast, zoals een chique broek voor kantoor of een casual jeans voor een dagje uit. De trui heeft lange mouwen en een normale lengte, waardoor hij perfect geschikt is voor zowel formele als informele gelegenheden. De verfijnde details in de stof dragen bij aan de modieuze uitstraling, terwijl de eenvoudige snit een tijdloos karakter bewaart. Of je nu naar een gezellige bijeenkomst gaat of gewoon lekker wilt relaxen thuis, deze LolaLiza trui voegt net dat beetje extra comfort en klasse toe aan elke outfit.

Merk Lolaliza
Bestelcode 20023714
Fabrikantcode

n drappy 04007279

Fabrikant kleur 3720 BROWN DARK CHOCOLATE
Kleur bruin
Materiaal 76% polyester, 13% polyamide, 9% wol, 2% elastan
Hals Ronde hals
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Alleen liggend drogenLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet stomen
Maat XS 5401244165602
Maat S 5401244165619
Maat M 5401244165626
Maat L 5401244165633
Maat XL 5401244165640
Maat XXL 5401244165657
Maat XXXL 5401244165664
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • SisterS point
  • Cars
  • Zusss
  • Donders
  • FOS Amsterdam
  • Geisha
  • TQ Amsterdam
  • Harper & Yve
  • Studio Amaya
  • EsQualo
  • Mac
  • Ann&You
  • Calvin Klein
  • Freequent
  • Lofty Manner
  • LolaLiza
  • Garcia
  • Vila
  • Tommy Jeans
  • Refined Department
  • Superdry
  • Noisy may
  • Object
  • Ydence
  • Red Button
  • Lady Day
  • Zoso
  • Hypedrop
  • Fluresk
  • Rino & Pelle
  • NED
  • Nukus
  • Pieces
  • C&S The Label
  • Jacqueline de Yong
  • Only
  • Vero Moda
loader