• Geisha zand dames vest | Model vooraanzicht
  • Geisha zand dames vest | Model vooraanzicht
  • Geisha zand dames vest | Vooraanzicht
  • Geisha zand dames vest | Achteraanzicht
  • Geisha zand dames vest | Close up
  • Geisha zand dames vest | Model vooraanzicht
  • Geisha zand dames vest | Model vooraanzicht
  • Geisha zand dames vest | Model vooraanzicht
  • Geisha zand dames vest | Vooraanzicht
  • Geisha zand dames vest | Achteraanzicht
  • Geisha zand dames vest | Close up
  • Geisha zand dames vest | Model vooraanzicht
Geisha
74,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Geisha zand dames vest

Dit stijlvolle Geisha vest in zandkleur is een veelzijdige aanvulling voor jouw garderobe. Het vest heeft een regular pasvorm en is gemaakt voor dames die houden van comfortabele en modieuze knitwear. De hoge kraag en ritssluiting voegen praktische details toe, perfect voor de wintermaanden. De gemêleerde structuur geeft een subtiele textuur aan het vest, waardoor het zowel elegant als functioneel is. Met zijn normale lengte en kapmouw biedt dit vest aanpasbare stijlopties voor verschillende gelegenheden. Draag het op een casual jeans voor een ontspannen dagje uit of combineer het met een nette broek voor een meer verfijnde look. Dankzij de duurzame materialen geniet je langer van dit stijlvolle kledingstuk. Of je nu ontspannen thuis wilt zijn of een avondje uit plant, dit Geisha vest is jouw perfecte metgezel.

Merk Geisha
Bestelcode 10004078
Fabrikantcode

gebreid vest met hoge kraag en rits 64833 29

Fabrikant kleur SAND
Kleur zand
Materiaal 79% gerecycled polyester, 13% polyester, 5% wol, 3% elastan
Hals High neck
Productgroep Vesten
Pasvorm Regular
Patroon Gemeleerd
Sluiting Rits
Lengte Normaal
Mouwlengte Kap mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat XS 8720833626063
Maat S 8720833621563
Maat M 8720833626070
Maat L 8720833626087
Maat XL 8720833626094
Maat XXL 8720833626100
Maat XXXL 8720833626117
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • EsQualo
  • FOS Amsterdam
  • Freequent
  • Hypedrop
  • Ydence
  • Noisy may
  • Calvin Klein
  • TQ Amsterdam
  • Lofty Manner
  • Garcia
  • Zusss
  • Only
  • NED
  • SisterS point
  • C&S The Label
  • Vila
  • Red Button
  • Superdry
  • Rino & Pelle
  • Cars
  • LolaLiza
  • Studio Amaya
  • Jacqueline de Yong
  • Zoso
  • Donders
  • Harper & Yve
  • Refined Department
  • Mac
  • Geisha
  • Tommy Jeans
  • Pieces
  • Vero Moda
  • Nukus
  • Fluresk
  • Object
  • Lady Day
  • Ann&You
loader