• Freequent bordeaux dames trui | Vooraanzicht
  • Freequent bordeaux dames trui | Achteraanzicht
  • Freequent bordeaux dames trui | Close up
  • Freequent bordeaux dames trui | Vooraanzicht
  • Freequent bordeaux dames trui | Achteraanzicht
  • Freequent bordeaux dames trui | Close up
Freequent
44,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Freequent bordeaux dames trui

Deze elegante trui van Freequent, in de opvallende kleur Port Royale, is perfect voor de koudere maanden. De trui heeft een comfortabele regular fit en is ontworpen voor dames die houden van een stijlvol maar zacht kledingstuk. Met een samenstelling van 60% polyamide en 40% acryl biedt deze trui een aangename warmte en een luxueus gevoel. De textuur van de knitwear voegt een speels en uniek element toe aan je wintergarderobe. Dankzij de ronde hals en de lange mouwen is deze trui een veelzijdige keuze die geschikt is voor verschillende gelegenheden, of je nu een dagje op kantoor doorbrengt of een informele bijeenkomst bijwoont. De normale lengte en subtiele structuur maken het een ideale match met zowel jeans als een nette rok. Voeg een paar laarzen toe voor een complete winterlook die zowel comfort als stijl uitstraalt.

Merk Freequent
Bestelcode 20106818
Fabrikantcode

fqcat pullover 211772

Fabrikant kleur PORT ROYALE
Kleur bordeaux
Materiaal 60% polyamide, 40% acryl
Hals Ronde hals
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Patroon Structuur
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715885660069
Maat S 5715885660045
Maat M 5715885660038
Maat L 5715885660021
Maat XL 5715885660052
Maat XXL 5715885660076
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • SisterS point
  • Studio Amaya
  • Noisy may
  • Calvin Klein
  • Ydence
  • LolaLiza
  • Nukus
  • Ann&You
  • Pieces
  • Lady Day
  • Jacqueline de Yong
  • Superdry
  • Red Button
  • Zusss
  • FOS Amsterdam
  • C&S The Label
  • Vila
  • Rino & Pelle
  • Hypedrop
  • Cars
  • Donders
  • Lofty Manner
  • Object
  • Harper & Yve
  • Only
  • Fluresk
  • Refined Department
  • Tommy Jeans
  • Garcia
  • Zoso
  • NED
  • TQ Amsterdam
  • Vero Moda
  • Freequent
  • Geisha
  • Mac
  • EsQualo
loader