• Jacqueline de Yong groene dames blouse | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong groene dames blouse | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong groene dames blouse | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong groene dames blouse | Sfeerbeeld, In situatie
  • Jacqueline de Yong groene dames blouse | Close up
  • Jacqueline de Yong groene dames blouse | Model
  • Jacqueline de Yong groene dames blouse | Model
  • Jacqueline de Yong groene dames blouse | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong groene dames blouse | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong groene dames blouse | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong groene dames blouse | Sfeerbeeld, In situatie
  • Jacqueline de Yong groene dames blouse | Close up
  • Jacqueline de Yong groene dames blouse | Model
  • Jacqueline de Yong groene dames blouse | Model
Jacqueline de yong
39,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong groene dames blouse

Deze stijlvolle black olive blouse van Jacqueline de Yong is een subtiele toevoeging aan je dagelijkse garderobe. Het casual design wordt versterkt door het suedine patroon en de comfortabele regular fit, die zich moeiteloos naar je lichaam vormt. De puntkraag samen met de elegante drukknoopsluiting geeft een verfijnde uitstraling aan het geheel. Gemaakt van een polyester en elastan mix, biedt deze blouse zowel comfort als een licht rekbare kwaliteit voor elke dag. De blouse is ontworpen zonder zakken voor een gestroomlijnde look, en de lange mouwen maken het ideaal voor de frisse seizoenen. Geschikt voor diverse gelegenheden, of je nu een casual dag op kantoor hebt of een ontspannen weekend met vrienden doorbrengt. Combineer deze blouse met een lichte jeans of een elegante rok voor een veelzijdige en moderne look die je altijd met vertrouwen kunt dragen.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 15013245
Fabrikantcode

jdyjulle l/s fake suede shirt jrs n 15360680

Fabrikant kleur Black Olive
Kleur groen
Materiaal 95% polyester, 5% elastan
Hals Punt kraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Zakken Geen
Patroon Suedine
Sluiting Drukknoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°cNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715948533026
Maat S 5715910194309
Maat M 5715910194323
Maat L 5715948533019
Maat XL 5715948533033
Maat XXL 5715948533071
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Jacqueline de Yong
  • Calvin Klein
  • Hypedrop
  • Only
  • Ann&You
  • Superdry
  • Rino & Pelle
  • Geisha
  • Studio Amaya
  • SisterS point
  • Mac
  • Lady Day
  • Red Button
  • TQ Amsterdam
  • Donders
  • LolaLiza
  • Lofty Manner
  • Refined Department
  • Fluresk
  • EsQualo
  • Noisy may
  • FOS Amsterdam
  • Garcia
  • C&S The Label
  • Zoso
  • Tommy Jeans
  • Vila
  • Zusss
  • NED
  • Pieces
  • Vero Moda
  • Ydence
  • Cars
  • Nukus
  • Harper & Yve
  • Object
  • Freequent
loader