• Geisha blauwe dames jas | Model vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames jas | Vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames jas | Achteraanzicht
  • Geisha blauwe dames jas | Model vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames jas | Close up
  • Geisha blauwe dames jas | Close up
  • Geisha blauwe dames jas | Kleurstaal
  • Geisha blauwe dames jas | Model vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames jas | Vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames jas | Achteraanzicht
  • Geisha blauwe dames jas | Model vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames jas | Close up
  • Geisha blauwe dames jas | Close up
  • Geisha blauwe dames jas | Kleurstaal
Geisha
109,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Geisha blauwe dames jas

Deze casual damesjas van Geisha brengt stijl en comfort samen voor de koude wintermaanden. Met een regular fit pasvorm en een high neck, biedt de jas bescherming tegen de kou terwijl je er modieus uitziet. De bloemenprint met glitters zorgt voor een opvallende en chique uitstraling, ideaal voor zowel dagelijkse bezigheden als speciale gelegenheden. De jas is gemaakt van 100% viscose, wat zorgt voor een zachte en aangename draagervaring. Dankzij de rits en de handige steekzakken is de jas praktisch in gebruik. De veelzijdigheid van deze Geisha jas maakt hem een perfecte keuze voor verschillende situaties. Of je nu een avondwandeling maakt of een dagje gaat winkelen, de normale lengte en lange mouwen zorgen voor een comfortabele pasvorm. Combineer de jas moeiteloos met een donkere jeans of een jurk, afhankelijk van de gelegenheid. Het tijdloze ontwerp en de hoogwaardige afwerking maken deze jas een waardevolle toevoeging aan je garderobe. Meer informatie: De totale lengte is 52 cm bij maat S/36.

Merk Geisha
Bestelcode 30010311
Fabrikantcode

bomberjasje met bloemenprint en lurex 65905 20

Fabrikant kleur DARK BLUE/SOFT PINK
Kleur blauw
Materiaal 100% viscose
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Patroon Glitters
Sluiting Rits
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c anti-kreukNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat XS 8720833628340
Maat S 8720833621792
Maat M 8720833628357
Maat L 8720833628364
Maat XL 8720833628371
Maat XXL 8720833628388
Maat XXXL 8720833628395
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • EsQualo
  • Geisha
  • Noisy may
  • Ydence
  • Superdry
  • Ann&You
  • Vila
  • Only
  • TQ Amsterdam
  • Rino & Pelle
  • Garcia
  • Pieces
  • Zoso
  • Object
  • Mac
  • NED
  • Refined Department
  • Zusss
  • Lofty Manner
  • Vero Moda
  • Red Button
  • C&S The Label
  • Fluresk
  • LolaLiza
  • Cars
  • FOS Amsterdam
  • Lady Day
  • Tommy Jeans
  • Harper & Yve
  • Freequent
  • Calvin Klein
  • Jacqueline de Yong
  • Studio Amaya
  • Donders
  • Nukus
  • Hypedrop
  • SisterS point
loader