• Vila bruine dames t-shirt | Model vooraanzicht
  • Vila bruine dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Vila bruine dames t-shirt | Achteraanzicht
  • Vila bruine dames t-shirt | Model vooraanzicht
  • Vila bruine dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Vila bruine dames t-shirt | Achteraanzicht
Vila
24,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Vila bruine dames t-shirt

Dit stijlvolle T-shirt van Vila is een subtiele aanvulling voor je garderobe. Gemaakt van 52% Lyocell, 43% Viscose en 5% Elastan, biedt de stof een aangenaam draagcomfort en een verfijnde uitstraling. De slanke pasvorm in combinatie met de elegante boothals zorgt voor een moderne, maar toch tijdloze look. De kleur 'coffee bean' geeft dit T-shirt een warme en natuurlijke uitstraling, perfect voor het winterseizoen. Dit T-shirt is een ideale keuze voor dagelijks gebruik, of je nu een dagje op kantoor doorbrengt of een ontspannen middagje uit plant. Dankzij de lange mouwen en de normale lengte is dit Vila T-shirt gemakkelijk te combineren met diverse stijlen. Het straalt eenvoud uit, maar heeft toch een verfijnde touch die je outfit naar een hoger niveau tilt. Draag het met een jeans voor een casual look, of combineer het met een nette broek voor een meer verzorgde uitstraling. In elke situatie biedt dit T-shirt comfort en stijl, en past het perfect binnen een duurzame garderobe.

Merk Vila
Bestelcode 10320436
Fabrikantcode

vironja boatneck l/s rib top - noos 14121640

Fabrikant kleur Coffee Bean
Kleur bruin
Materiaal 52% lyocell, 43% viscose, 5% elastan
Hals Boothals
Productgroep T-shirts
Pasvorm Slim Fit
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat XS 5715801970050
Maat S 5715801691887
Maat M 5715801691870
Maat L 5715801969986
Maat XL 5715801969979
Maat XXL 5715801969993
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Vila
  • Jacqueline de Yong
  • Lady Day
  • Freequent
  • Calvin Klein
  • Ann&You
  • Harper & Yve
  • Tommy Jeans
  • Zusss
  • Red Button
  • NED
  • Nukus
  • Garcia
  • Vero Moda
  • Refined Department
  • TQ Amsterdam
  • Noisy may
  • Object
  • Only
  • Rino & Pelle
  • SisterS point
  • Hypedrop
  • C&S The Label
  • LolaLiza
  • Geisha
  • FOS Amsterdam
  • Ydence
  • Donders
  • Superdry
  • Pieces
  • Mac
  • Zoso
  • Lofty Manner
  • Cars
  • Studio Amaya
  • Fluresk
  • EsQualo
loader