• Nukus zwarte dames blouse | Model vooraanzicht
  • Nukus zwarte dames blouse | Model achteraanzicht
  • Nukus zwarte dames blouse | Close up
  • Nukus zwarte dames blouse | Model
  • Nukus zwarte dames blouse | Kleurstaal
  • Nukus zwarte dames blouse | Model zijaanzicht
  • Nukus zwarte dames blouse | Vooraanzicht
  • Nukus zwarte dames blouse | Model vooraanzicht
  • Nukus zwarte dames blouse | Model achteraanzicht
  • Nukus zwarte dames blouse | Close up
  • Nukus zwarte dames blouse | Model
  • Nukus zwarte dames blouse | Kleurstaal
  • Nukus zwarte dames blouse | Model zijaanzicht
  • Nukus zwarte dames blouse | Vooraanzicht
Nukus
119,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Nukus zwarte dames blouse

Deze prachtige damesblouse van Nukus is een verfijnde keuze voor je wintergarderobe. De blouse heeft een elegant geborduurd patroon dat subtiel afsteekt tegen de zwarte achtergrond, wat een verfijnde uitstraling geven. Met een regular fit en lange mouwen is deze blouse gemaakt van een zachte mix van 90% lyocell en 10% polyester, wat zorgt voor een comfortabele pasvorm die geschikt is voor dagelijks gebruik. De V-hals en knoopsluiting geven deze Nukus-blouse een casual en toch stijlvolle uitstraling die perfect past bij zowel een kantooromgeving als een avondje uit. Dit kledingstuk is makkelijk te combineren met een nette broek of rok voor een formele setting, of draag het met je favoriete jeans voor een meer ontspannen look. Door het gebruik van duurzame materialen draag je niet alleen stijlvol, maar ook bewust bij aan een betere wereld.

Merk Nukus
Bestelcode 15107722
Fabrikantcode

antonella blouse paillet nkf02259

Fabrikant kleur 05 black
Kleur zwart
Materiaal 90% lyocell, 10% polyester
Hals V-hals
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Patroon Geborduurd
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 8721387185334
Maat S 8721387185341
Maat M 8721387185358
Maat L 8721387185365
Maat XL 8721387185372
Maat XXL 8721387185389
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Geisha
  • Vero Moda
  • Lady Day
  • Cars
  • Noisy may
  • Only
  • Pieces
  • Freequent
  • Object
  • Zoso
  • Vila
  • Red Button
  • Superdry
  • Lofty Manner
  • Garcia
  • Jacqueline de Yong
  • Donders
  • Ann&You
  • NED
  • Harper & Yve
  • Hypedrop
  • EsQualo
  • FOS Amsterdam
  • Calvin Klein
  • Fluresk
  • C&S The Label
  • TQ Amsterdam
  • LolaLiza
  • Ydence
  • Refined Department
  • Studio Amaya
  • Zusss
  • Rino & Pelle
  • Mac
  • SisterS point
  • Tommy Jeans
  • Nukus
loader