• NED oranje dames trui | Vooraanzicht
  • NED oranje dames trui | Close up
  • NED oranje dames trui | Vooraanzicht
  • NED oranje dames trui | Close up
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

NED oranje dames trui

De NED Coconut Shell trui is een stijlvolle toevoeging aan je wintergarderobe. Met een regular fit, lange mouwen en een normale lengte past deze trui gemakkelijk bij elke gelegenheid. Het breisel in de kleur Coconut Shell geeft de trui een warme en uitnodigende uitstraling die perfect aansluit bij de winterse sfeer. De ronde halslijn en het ribpatroon voegen extra klasse en een subtiele textuur toe aan het geheel, terwijl de hoogwaardige stofcombinatie van 80% viscose en 20% polyamide zorgt voor een aangenaam draagcomfort. Of je nu een dag op kantoor doorbrengt of gezellig in een café afspreekt, deze NED trui biedt de perfecte balans tussen stijl en comfort. Door de veelzijdigheid van het design kun je deze trui gemakkelijk combineren met zowel casual als meer formele outfits. Combineer hem bijvoorbeeld met een donkere jeans voor een ontspannen look, of draag hem over een nette rok voor een chic effect. Deze trui is een veelzijdige keuze die je garderobe zal verrijken.

Merk Ned
Bestelcode 10320972
Fabrikantcode

berle ls rmb brei 26w1 u106 37

Fabrikant kleur Coconut Shell
Kleur oranje
Materiaal 80% viscose, 20% polyamide
Hals Ronde hals
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Patroon Rib
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat S 8721319331211
Maat M 8721319331228
Maat L 8721319331235
Maat XL 8721319331242
Maat XXL 8721319331259
Maat XXXL 8721319331266
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Zusss
  • Refined Department
  • Geisha
  • Fluresk
  • Mac
  • Freequent
  • Lady Day
  • Vila
  • FOS Amsterdam
  • Pieces
  • Nukus
  • Ydence
  • Tommy Jeans
  • SisterS point
  • Vero Moda
  • Lofty Manner
  • Zoso
  • NED
  • C&S The Label
  • Superdry
  • TQ Amsterdam
  • Studio Amaya
  • Ann&You
  • Object
  • Jacqueline de Yong
  • Harper & Yve
  • Cars
  • Donders
  • Noisy may
  • Garcia
  • Only
  • Calvin Klein
  • EsQualo
  • Rino & Pelle
  • LolaLiza
  • Red Button
  • Hypedrop
loader