• NED witte dames trui | Vooraanzicht
  • NED witte dames trui | Close up
  • NED witte dames trui | Vooraanzicht
  • NED witte dames trui | Close up
Ned
59,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

NED witte dames trui

Deze elegante ecru trui van NED vormt een veelzijdige toevoeging aan jouw garderobe. Met een subtiel stippenpatroon en een comfortabele regular fit is deze trui perfect voor dagelijks gebruik. De zachte mix van 80% viscose en 20% polyamide zorgt voor een aangenaam draagcomfort, terwijl de lange mouwen en de ronde hals een casual uitstraling geven. De trui is ideaal voor zowel informele als meer geklede momenten, waardoor je hem makkelijk in verschillende outfits kunt integreren. Dankzij zijn tijdloze ontwerp past deze trui goed bij uiteenlopende kledingstijlen. Combineer hem met een casual jeans voor een relaxte dag of kies voor een nette broek voor een meer verfijnde look. De lichte ecru kleur en het subtiele patroon maken het mogelijk om eindeloos te variëren met accessoires en andere kledingstukken. Deze trui biedt de perfecte balans tussen stijl en comfort voor elke gelegenheid.

Merk Ned
Bestelcode 10320950
Fabrikantcode

berle ls rmb brei 26w1 u106 37

Fabrikant kleur Ecru
Kleur wit
Materiaal 80% viscose, 20% polyamide
Hals Ronde hals
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Patroon Stippen
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8721319331006
Maat M 8721319331013
Maat L 8721319331020
Maat XL 8721319331037
Maat XXL 8721319331044
Maat XXXL 8721319331051
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Nukus
  • Fluresk
  • Studio Amaya
  • Harper & Yve
  • Ydence
  • Mac
  • Ann&You
  • Vero Moda
  • Only
  • TQ Amsterdam
  • Noisy may
  • Tommy Jeans
  • Zoso
  • Zusss
  • Red Button
  • C&S The Label
  • Vila
  • SisterS point
  • Donders
  • EsQualo
  • LolaLiza
  • Geisha
  • Lofty Manner
  • Object
  • Pieces
  • NED
  • Calvin Klein
  • Garcia
  • Refined Department
  • Superdry
  • FOS Amsterdam
  • Rino & Pelle
  • Hypedrop
  • Jacqueline de Yong
  • Cars
  • Freequent
  • Lady Day
loader