• Jacqueline de Yong grijze dames trui | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong grijze dames trui | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong grijze dames trui | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong grijze dames trui | Unique Selling Point
  • Jacqueline de Yong grijze dames trui | Model
  • Jacqueline de Yong grijze dames trui | Model
  • Jacqueline de Yong grijze dames trui | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong grijze dames trui | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong grijze dames trui | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong grijze dames trui | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong grijze dames trui | Unique Selling Point
  • Jacqueline de Yong grijze dames trui | Model
  • Jacqueline de Yong grijze dames trui | Model
  • Jacqueline de Yong grijze dames trui | Model vooraanzicht

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong grijze dames trui

Deze elegante trui van Jacqueline de Yong is een verfijnde keuze voor je wintergarderobe. Met zijn regular fit pasvorm biedt de trui comfort zonder in te boeten op stijl. De parelversiering langs de ronde hals en langs de mouwen voegt een subtiele, maar opvallende touch toe die de look compleet maakt. Het gebruikte materiaal, bestaande uit polyester, elastan en wol, zorgt voor een zachte en warme stof die ideaal is voor koude dagen. De trui heeft een normale lengte en lange mouwen, waardoor hij veelzijdig gedragen kan worden voor verschillende gelegenheden. Of je nu een casual dag voor de boeg hebt of een informele avond met vrienden plant, deze trui is eenvoudig te combineren met jeans of een chique rok. De grijze kleur biedt een tijdloze uitstraling die altijd in de mode blijft. Voeg deze stijlvolle knitwear toe aan je collectie en geniet van de perfecte balans tussen comfort en fashion.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 20022554
Fabrikantcode

jdygracie l/s boatneck stud pullove 15384700

Fabrikant kleur Dark Grey Melange/W. STUD EMBELLISH
Kleur grijs
Materiaal 90% polyester, 5% elastan, 5% wol
Hals Ronde hals
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Patroon Parels
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715951295997
Maat S 5715912460785
Maat M 5715912451882
Maat L 5715951295980
Maat XL 5715951296024
Maat XXL 5715951296031
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Nukus
  • Ann&You
  • C&S The Label
  • SisterS point
  • Vero Moda
  • Only
  • Freequent
  • Geisha
  • FOS Amsterdam
  • Harper & Yve
  • Zoso
  • Red Button
  • Lady Day
  • NED
  • Donders
  • Garcia
  • Zusss
  • Studio Amaya
  • Jacqueline de Yong
  • Tommy Jeans
  • Pieces
  • Lofty Manner
  • Cars
  • Fluresk
  • Calvin Klein
  • Vila
  • Noisy may
  • Ydence
  • Hypedrop
  • Object
  • Mac
  • LolaLiza
  • Refined Department
  • Superdry
  • Rino & Pelle
  • TQ Amsterdam
  • EsQualo
loader