• Jacqueline de Yong beige dames trui | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong beige dames trui | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong beige dames trui | Close up
  • Jacqueline de Yong beige dames trui | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong beige dames trui | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong beige dames trui | Close up
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong beige dames trui

Deze stijlvolle stippen trui van Jacqueline de Yong is een perfecte keuze voor de moderne vrouw die graag warmte en stijl combineert. Gemaakt voor het winterseizoen, biedt deze trui met een regular fit een comfortabele pasvorm. De ronde halslijn en de speelse bruine en witte stippenpatroon voegen een uniek accent toe aan je outfit. De trui is ideaal voor zowel een dag op kantoor als een ontspannen weekend thuis, en past gemakkelijk bij casual jeans of een meer geklede rok. Met zijn lange mouwen en normale lengte, biedt de Jacqueline de Yong trui zowel veelzijdigheid als gemak. De zachte, gebreide structuur maakt het een plezier om te dragen, terwijl de afwezigheid van zakken zorgt voor een strakke uitstraling. Deze knitwear is geschikt voor verschillende gelegenheden, van informele bijeenkomsten tot een dagje uit. Combineer met je favoriete accessoires voor een complete winterlook. Voeg deze eyecatcher aan je wintergarderobe toe en geniet van de tijdloze charme en het comfort dat deze trui biedt.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 20021721
Fabrikantcode

jdydottie l/s o-neck dot pullover k 15383105

Fabrikant kleur Pussywillow Gray/SLATE BLACK/ TOFFE
Kleur beige
Materiaal 33% gerecycled polyester, 29% acryl, 26% polyester, 9% wol, 3% elastan
Hals Ronde hals
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Zakken Geen
Patroon Stippen
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Alleen liggend drogenLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715948576696
Maat S 5715910287407
Maat M 5715910287414
Maat L 5715948576689
Maat XL 5715948576726
Maat XXL 5715948576733
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL

Laatst bekeken

  • Hypedrop
  • Cars
  • Jacqueline de Yong
  • Geisha
  • NED
  • SisterS point
  • Only
  • Studio Amaya
  • Nukus
  • Lofty Manner
  • Refined Department
  • FOS Amsterdam
  • Zoso
  • Tommy Jeans
  • TQ Amsterdam
  • Fluresk
  • Harper & Yve
  • Donders
  • Zusss
  • Ydence
  • Vila
  • Object
  • Mac
  • Lady Day
  • C&S The Label
  • Calvin Klein
  • LolaLiza
  • Rino & Pelle
  • Ann&You
  • Red Button
  • Freequent
  • Noisy may
  • Vero Moda
  • Superdry
  • Garcia
  • Pieces
  • EsQualo
loader