• Jacqueline de Yong witte dames t-shirt | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong witte dames t-shirt | Model achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong witte dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong witte dames t-shirt | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong witte dames t-shirt | Model
  • Jacqueline de Yong witte dames t-shirt | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong witte dames t-shirt | Model achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong witte dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong witte dames t-shirt | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong witte dames t-shirt | Model
Jacqueline de yong
26,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong witte dames t-shirt

De Jacqueline de Yong top in de kleur 'cloud dancer' is een veelzijdig kledingstuk dat elke garderobe verrijkt. Met zijn subtiele high neck en elegante lange mouwen biedt deze casual top een hedendaagse en verfijnde uitstraling. Gemaakt van 51% gerecycled polyester en 49% polyester, is deze top niet alleen stijlvol maar ook duurzaam. De regular fit zorgt voor een comfortabele pasvorm die geschikt is voor allerlei gelegenheden, van een ontspannen dag thuis tot een informele kantooromgeving. De fijne plooitjes bij de hals geven deze Jacqueline de Yong top een vrouwelijke touch, terwijl de knoopsluiting aan de achterkant een praktisch en stijlvol element toevoegt. De normale lengte maakt het combineren met verschillende soorten broeken of rokken eenvoudig. Ideaal voor de herfst, past deze top perfect bij zowel casual als meer aangeklede outfits. Of je nu een wandeling gaat maken of een informeel diner bezoekt, deze top biedt een elegante en moeiteloze stijl.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 15013716
Fabrikantcode

jdyaya l/s hn top wvn dia 15359601

Fabrikant kleur Cloud Dancer
Kleur wit
Materiaal 51% gerecycled polyester, 49% polyester
Hals High neck
Productgroep T-shirts
Pasvorm Regular
Zakken Geen
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Alleen liggend drogenLauw strijken max 110°cMachinewas 40°c anti-kreukNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715826617398
Maat S 5715826617404
Maat M 5715826617411
Maat L 5715826617428
Maat XL 5715826617497
Maat XXL 5715826617503
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Tommy Jeans
  • Refined Department
  • Cars
  • EsQualo
  • Vero Moda
  • Calvin Klein
  • NED
  • Garcia
  • Only
  • Lofty Manner
  • Studio Amaya
  • SisterS point
  • Pieces
  • Lady Day
  • Vila
  • Fluresk
  • Freequent
  • Ann&You
  • Mac
  • Geisha
  • Object
  • Zoso
  • FOS Amsterdam
  • Harper & Yve
  • Red Button
  • Donders
  • Zusss
  • Rino & Pelle
  • LolaLiza
  • Superdry
  • Jacqueline de Yong
  • C&S The Label
  • Nukus
  • Hypedrop
  • Ydence
  • Noisy may
  • TQ Amsterdam
loader