• Garcia beige dames blouse | Model vooraanzicht
  • Garcia beige dames blouse | Model
  • Garcia beige dames blouse | Model
  • Garcia beige dames blouse | Close up
  • Garcia beige dames blouse | Vooraanzicht
  • Garcia beige dames blouse | Model vooraanzicht
  • Garcia beige dames blouse | Model
  • Garcia beige dames blouse | Model
  • Garcia beige dames blouse | Close up
  • Garcia beige dames blouse | Vooraanzicht
Garcia
79,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Garcia beige dames blouse

Deze elegante damesblouse van Garcia in de kleur 4294 Whitecap biedt een perfecte combinatie van stijl en comfort. Het casual design met strasspatroon voegt een subtiele glans toe, ideaal voor zowel dagelijks gebruik als speciale gelegenheden. De blouse is vervaardigd met een regular fit en heeft een klassieke puntkraag met een knoopsluiting, wat zorgt voor een tijdloze uitstraling. Met haar normale lengte en lange mouwen is deze blouse een veelzijdige keuze voor het winter seizoen. Met de strakke lijnen en mooie details kan deze Garcia blouse gemakkelijk gecombineerd worden met verschillende stijlen. Draag het met een formelere broek voor een zakelijke bijeenkomst, of maak je casual outfit compleet met een jeans en sneakers voor een dagje uit. De lichte kleur en het ingetogen patroon maken het eenvoudig om deze blouse in je bestaande garderobe te integreren. Of je nu naar kantoor gaat of een informele afspraak hebt, deze blouse voegt met gemak stijl toe aan elke gelegenheid.

Merk Garcia
Bestelcode 15013108
Fabrikantcode

gestreepte blouse met strass w260030

Fabrikant kleur 4294 whitecap
Kleur beige
Materiaal 55% lyocell, 36% polyester, 9% polyamide
Hals Punt kraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Patroon Strass
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 8717519428943
Maat S 8717519428950
Maat M 8717519428967
Maat L 8717519428974
Maat XL 8717519428981
Maat XXL 8717519428998
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • EsQualo
  • NED
  • C&S The Label
  • Harper & Yve
  • Zoso
  • Calvin Klein
  • Ann&You
  • Jacqueline de Yong
  • Only
  • Garcia
  • Geisha
  • Zusss
  • Vila
  • SisterS point
  • Fluresk
  • Pieces
  • Lofty Manner
  • Lady Day
  • Red Button
  • Cars
  • Vero Moda
  • Mac
  • Tommy Jeans
  • Refined Department
  • Donders
  • Superdry
  • LolaLiza
  • Noisy may
  • Nukus
  • TQ Amsterdam
  • Rino & Pelle
  • FOS Amsterdam
  • Hypedrop
  • Ydence
  • Object
  • Studio Amaya
  • Freequent
loader