• Freequent bordeaux dames vest | Vooraanzicht
  • Freequent bordeaux dames vest | Achteraanzicht
  • Freequent bordeaux dames vest | Vooraanzicht
  • Freequent bordeaux dames vest | Achteraanzicht
Freequent
69,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Freequent bordeaux dames vest

Merk Freequent
Bestelcode 30010992
Fabrikantcode

fqnanni jacket 212403

Fabrikant kleur PORT ROYALE
Kleur bordeaux
Materiaal 73% polyester, 24% viscose, 3% elastan
Hals Punt kraag
Productgroep Vesten
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Sluiting Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715885702424
Maat S 5715885702400
Maat M 5715885702394
Maat L 5715885702387
Maat XL 5715885702417
Maat XXL 5715885702431
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Studio Amaya
  • Tommy Jeans
  • TQ Amsterdam
  • Rino & Pelle
  • NED
  • LolaLiza
  • Pieces
  • Noisy may
  • Vero Moda
  • Cars
  • Donders
  • FOS Amsterdam
  • Lady Day
  • Jacqueline de Yong
  • Hypedrop
  • Fluresk
  • Geisha
  • Object
  • Zusss
  • Calvin Klein
  • Vila
  • Only
  • SisterS point
  • C&S The Label
  • Freequent
  • Red Button
  • Zoso
  • Garcia
  • Lofty Manner
  • EsQualo
  • Mac
  • Superdry
  • Nukus
  • Harper & Yve
  • Ydence
  • Ann&You
  • Refined Department
loader