• Freequent zwarte dames vest | Vooraanzicht
  • Freequent zwarte dames vest | Achteraanzicht
  • Freequent zwarte dames vest | Vooraanzicht
  • Freequent zwarte dames vest | Achteraanzicht
Freequent
69,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Freequent zwarte dames vest

Dit zwarte vest van Freequent biedt een moeiteloze stijl voor de winter. Met een regular fit en gemaakt van hoogwaardige materialen zoals polyester, viscose en elastaan, zorgt dit vest voor comfort en een lichte stretch die de pasvorm behoudt. De kenmerkende puntkraag en de ritssluiting geven het een subtiele luxe uitstraling, terwijl de steekzakken praktisch en stijlvol zijn. Dit vest is ontworpen voor dames die houden van een casual look, ideaal voor een ontspannen dagje uit of een informele bijeenkomst. Dit Freequent vest is perfect te combineren met zowel jeans als een chique rok, wat het veelzijdig maakt voor verschillende gelegenheden. De lange mouwen bieden extra warmte tijdens koudere dagen, terwijl het tijdloze ontwerp ervoor zorgt dat je er altijd verfijnd uitziet. Of je nu een winterwandeling maakt of ontspannen op kantoor zit, dit vest past perfect in verschillende settings en zorgt ervoor dat je altijd goed gekleed bent.

Merk Freequent
Bestelcode 30010993
Fabrikantcode

fqnanni jacket 212403

Fabrikant kleur BLACK
Kleur zwart
Materiaal 73% polyester, 24% viscose, 3% elastan
Hals Punt kraag
Productgroep Vesten
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Sluiting Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715885634657
Maat S 5715885634633
Maat M 5715885634626
Maat L 5715885634619
Maat XL 5715885634640
Maat XXL 5715885634664
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Freequent
  • NED
  • Superdry
  • Red Button
  • Studio Amaya
  • Hypedrop
  • Tommy Jeans
  • Nukus
  • Harper & Yve
  • Ydence
  • Calvin Klein
  • Vero Moda
  • LolaLiza
  • Fluresk
  • C&S The Label
  • Geisha
  • FOS Amsterdam
  • Zoso
  • Vila
  • SisterS point
  • Rino & Pelle
  • Jacqueline de Yong
  • Zusss
  • Pieces
  • Ann&You
  • Lady Day
  • Lofty Manner
  • TQ Amsterdam
  • EsQualo
  • Mac
  • Only
  • Noisy may
  • Garcia
  • Cars
  • Donders
  • Object
  • Refined Department
loader