• Freequent bordeaux dames broek | Vooraanzicht
  • Freequent bordeaux dames broek | Achteraanzicht
  • Freequent bordeaux dames broek | Vooraanzicht
  • Freequent bordeaux dames broek | Achteraanzicht
Freequent
59,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Freequent bordeaux dames broek

Deze stijlvolle Freequent broek in de kleur Port Royale is een veelzijdige toevoeging aan jouw wintergarderobe. De straight fit pasvorm en knoop/ritssluiting zorgen voor een comfortabele en modieuze uitstraling. Met zijn rijke coatingpatroon trekt deze broek direct de aandacht. De combinatie van 76% viscose, 21% polyamide en 3% elastan maakt deze broek flexibel en aangenaam om te dragen. De broek is ontworpen met praktische steekzakken, ideaal voor jouw dagelijkse benodigdheden. De reguliere taille en normale lengte maken het een uitstekende keuze voor diverse gelegenheden, van een casual dagje uit tot een ontspannen werkdag. Dankzij de casual stijl past deze broek moeiteloos bij verschillende outfits. Of je hem nu combineert met een nette blouse of een casual trui, deze Freequent broek geeft altijd een stijlvol accent aan je look.

Merk Freequent
Bestelcode 45106855
Fabrikantcode

fqreno pants 212630

Fabrikant kleur PORT ROYALE
Kleur bordeaux
Materiaal 76% viscose, 21% polyamide, 3% elastan
Productgroep Broeken
Pasvorm Straight
Zakken Steekzakken
Patroon Coating
Sluiting Knoop/Rits
Lengte Normaal
Taille Regular waist
Machinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet strijkenStomerij
Maat XS 5715885697829
Maat S 5715885697805
Maat M 5715885697799
Maat L 5715885697782
Maat XL 5715885697812
Maat XXL 5715885697836
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Refined Department
  • Lofty Manner
  • Fluresk
  • Rino & Pelle
  • FOS Amsterdam
  • Object
  • Garcia
  • Vero Moda
  • Cars
  • Ann&You
  • SisterS point
  • Lady Day
  • Superdry
  • EsQualo
  • Hypedrop
  • Tommy Jeans
  • Zoso
  • Freequent
  • Vila
  • Harper & Yve
  • Calvin Klein
  • Noisy may
  • LolaLiza
  • Studio Amaya
  • Zusss
  • Mac
  • Jacqueline de Yong
  • Ydence
  • TQ Amsterdam
  • Nukus
  • Geisha
  • NED
  • C&S The Label
  • Donders
  • Red Button
  • Only
  • Pieces
loader