• Freequent bruine dames broek | Vooraanzicht
  • Freequent bruine dames broek | Achteraanzicht
  • Freequent bruine dames broek | Vooraanzicht
  • Freequent bruine dames broek | Achteraanzicht
Freequent
59,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Freequent bruine dames broek

Deze Freequent damesbroek in de verfijnde kleur Mole biedt een casual stijl met een moderne twist. Gemaakt van een hoogwaardige stofmix van 76% viscose, 21% polyamide en 3% elastan, geeft deze broek zowel comfort als een lichte stretch die perfect aansluit om je figuur. De straight fit pasvorm en de regular waist taille zorgen voor een tijdloze uitstraling die in ieder seizoen goed combineert met diverse items uit je garderobe. De subtiele coating voegt een extra vleugje elegantie toe, wat de broek perfect maakt voor dagelijks gebruik of een ontspannen dagje uit. Met klassieke steekzakken en een praktische knoop- en ritssluiting biedt deze broek niet alleen stijl maar ook functionaliteit. De normale lengte maakt hem geschikt voor diverse gelegenheden, van een ontspannen brunch tot een informele kantoordag. Combineer deze broek met een eenvoudige top voor een moeiteloze, stijlvolle look. Of je nu naar een casual evenement gaat of gewoon een dagje op stap bent, deze Freequent broek voegt altijd iets extra's toe aan je outfit.

Merk Freequent
Bestelcode 45106856
Fabrikantcode

fqreno pants 212630

Fabrikant kleur MOLE
Kleur bruin
Materiaal 76% viscose, 21% polyamide, 3% elastan
Productgroep Broeken
Pasvorm Straight
Zakken Steekzakken
Patroon Coating
Sluiting Knoop/Rits
Lengte Normaal
Taille Regular waist
Machinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet strijkenStomerij
Maat XS 5715885697683
Maat S 5715885697669
Maat M 5715885697652
Maat L 5715885697645
Maat XL 5715885697676
Maat XXL 5715885697690
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Only
  • LolaLiza
  • Tommy Jeans
  • C&S The Label
  • Zoso
  • Zusss
  • Mac
  • Rino & Pelle
  • Fluresk
  • EsQualo
  • Studio Amaya
  • Freequent
  • Geisha
  • Vila
  • Cars
  • Jacqueline de Yong
  • SisterS point
  • Hypedrop
  • Superdry
  • Nukus
  • Red Button
  • Noisy may
  • Refined Department
  • Lofty Manner
  • TQ Amsterdam
  • Harper & Yve
  • FOS Amsterdam
  • Vero Moda
  • Ann&You
  • Object
  • Calvin Klein
  • Lady Day
  • Donders
  • Pieces
  • NED
  • Garcia
  • Ydence
loader