• Nukus zand dames trui | Vooraanzicht
  • Nukus zand dames trui | Achteraanzicht
  • Nukus zand dames trui | Vooraanzicht
  • Nukus zand dames trui | Achteraanzicht
Nukus
89,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Nukus zand dames trui

Deze Nukus trui is een elegante toevoeging aan je wintergarderobe. De subtiele glitters geven de trui een verfijnde uitstraling, ideaal voor zowel dagelijkse activiteiten als speciale gelegenheden. De regular fit zorgt voor een comfortabele pasvorm die moeiteloos met verschillende stijlen gecombineerd kan worden. De trui heeft een ronde hals en lange mouwen, wat hem geschikt maakt voor koudere dagen. De unieke kruisdetail aan de voorzijde voegt een eigentijds element toe aan het klassieke ontwerp. Gemaakt voor dames die houden van een stijlvolle en toch ingetogen look, is deze trui perfect voor diverse gelegenheden. Draag hem naar een casual lunch of een avondje uit met vrienden. De neutrale kleur en het tijdloze ontwerp maken het eenvoudig om de trui te combineren met zowel jeans als elegante rokken. Dankzij de zachte knitwear stof blijft hij comfortabel, terwijl je er modieus uitziet. Deze trui van Nukus is een veelzijdige keuze voor elke modieuze vrouw deze winter.

Merk Nukus
Bestelcode 20021465
Fabrikantcode

merel pullover lurex nkf03088

Fabrikant kleur 54 sand melange
Kleur zand
Materiaal 67% polyester, 18% acryl, 12% nylon, 3% metaalgaren
Hals Ronde hals
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Patroon Glitters
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Machinewas 30°c anti-kreukNiet blekenNiet stomenNiet strijken
Maat XS 8721387171153
Maat S 8721387171160
Maat M 8721387171177
Maat L 8721387171184
Maat XL 8721387171191
Maat XXL 8721387171207
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Cars
  • Freequent
  • EsQualo
  • Lofty Manner
  • C&S The Label
  • Calvin Klein
  • Noisy may
  • Only
  • Vila
  • SisterS point
  • Hypedrop
  • Fluresk
  • Tommy Jeans
  • Red Button
  • Refined Department
  • Jacqueline de Yong
  • FOS Amsterdam
  • Pieces
  • Superdry
  • TQ Amsterdam
  • Garcia
  • Harper & Yve
  • Zoso
  • Donders
  • LolaLiza
  • Object
  • Mac
  • Nukus
  • Lady Day
  • Ydence
  • Ann&You
  • Rino & Pelle
  • Vero Moda
  • Studio Amaya
  • Zusss
  • NED
  • Geisha
loader