• NED beige dames vest | Vooraanzicht
  • NED beige dames vest | Close up
  • NED beige dames vest | Vooraanzicht
  • NED beige dames vest | Close up
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

NED beige dames vest

Dit comfortabele tan vest van NED is een veelzijdige toevoeging aan je garderobe. Met een regular fit en een ronde hals creëer je eenvoudig een stijlvolle en ontspannen look. Het materiaal, bestaande uit 72% polyamide, 18% viscose en 10% polyester, voelt zacht aan en biedt de nodige warmte voor iedere gelegenheid. Het vest is ideaal voor dagelijkse uitstapjes of een casual dag op kantoor, terwijl de subtiele knoopsluiting een verfijnde touch geeft aan het geheel. De warme tan kleur van dit vest maakt het een gemakkelijke match met diverse stijlen, van jeans tot nette rokken. Met zijn normale lengte en lange mouwen is het een perfecte keuze voor elk seizoen, waardoor je altijd stijlvol en comfortabel de deur uit gaat. Dit NED vest is niet alleen praktisch, maar ook een elegante optie voor informele bijeenkomsten of een gezellig avondje uit. Voeg een modieuze dimensie toe aan je kledingkast met dit veelzijdige kledingstuk.

Merk Ned
Bestelcode 20023720
Fabrikantcode

delta ls rmj furry knit 26w1 u172 12

Fabrikant kleur Tan
Kleur beige
Materiaal 72% polyamide, 18% viscose, 10% polyester
Hals Ronde hals
Productgroep Vesten
Pasvorm Regular
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8721319335387
Maat M 8721319335394
Maat L 8721319335400
Maat XL 8721319335417
Maat XXL 8721319335424
Maat XXXL 8721319335431
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • C&S The Label
  • Mac
  • Vila
  • Harper & Yve
  • Zusss
  • Donders
  • Superdry
  • Object
  • Red Button
  • Geisha
  • Ydence
  • Tommy Jeans
  • EsQualo
  • Freequent
  • Zoso
  • NED
  • Nukus
  • Ann&You
  • TQ Amsterdam
  • Fluresk
  • Vero Moda
  • Jacqueline de Yong
  • Calvin Klein
  • Lofty Manner
  • Noisy may
  • Pieces
  • Studio Amaya
  • FOS Amsterdam
  • Refined Department
  • Hypedrop
  • LolaLiza
  • Lady Day
  • Only
  • Garcia
  • Rino & Pelle
  • Cars
  • SisterS point
loader