• NED blauwe dames vest | Vooraanzicht
  • NED blauwe dames vest | Close up
  • NED blauwe dames vest | Vooraanzicht
  • NED blauwe dames vest | Close up
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

NED blauwe dames vest

Dit elegante damesvest van NED is een subtiele toevoeging aan je garderobe. Gemaakt met een blend van 72% polyamide, 18% viscose en 10% polyester, biedt dit vest een delicate balans tussen comfort en stijl. De regular fit past goed bij verschillende lichaamsvormen en de lange mouwen zorgen voor extra warmte. De ronde halslijn met een klassieke knoopsluiting zorgt voor een verfijnde uitstraling, ideaal voor zowel informele als meer formele gelegenheden. De fijne knitwear textuur en de diep donkere kleur geven het vest een tijdloze look, die zich makkelijk laat combineren met zowel een casual jeans als een elegante rok. Met zijn veelzijdige design is dit NED vest een perfecte keuze voor elk seizoen. Of je het nu draagt tijdens een ontspannen weekend thuis of een dagje op kantoor, het biedt je de stijlvolle zekerheid die je zoekt. Dankzij de normale lengte kun je het vest makkelijk laag over laag dragen, voor zowel een gelaagde look als extra comfort. Combineer het met andere neutrale tinten voor een klassieke uitstraling of met levendige kleuren voor een gedurfde stijl. Dit vest biedt de kwaliteit en het design wat je van NED mag verwachten.

Merk Ned
Bestelcode 20023719
Fabrikantcode

delta ls rmj furry knit 26w1 u172 12

Fabrikant kleur Baritone Blue
Kleur blauw
Materiaal 72% polyamide, 18% viscose, 10% polyester
Hals Ronde hals
Productgroep Vesten
Pasvorm Regular
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8721319335318
Maat M 8721319335325
Maat L 8721319335332
Maat XL 8721319335349
Maat XXL 8721319335356
Maat XXXL 8721319335363
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Rino & Pelle
  • Ydence
  • SisterS point
  • Superdry
  • Red Button
  • Refined Department
  • NED
  • Cars
  • Object
  • FOS Amsterdam
  • LolaLiza
  • Freequent
  • Noisy may
  • Calvin Klein
  • Vero Moda
  • Jacqueline de Yong
  • Mac
  • EsQualo
  • Zoso
  • Nukus
  • Only
  • TQ Amsterdam
  • Pieces
  • Garcia
  • Zusss
  • Donders
  • Tommy Jeans
  • C&S The Label
  • Harper & Yve
  • Ann&You
  • Geisha
  • Vila
  • Lofty Manner
  • Fluresk
  • Studio Amaya
  • Hypedrop
  • Lady Day
loader