• NED paarse dames vest | Vooraanzicht
  • NED paarse dames vest | Kleurstaal
  • NED paarse dames vest | Vooraanzicht
  • NED paarse dames vest | Kleurstaal
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

NED paarse dames vest

Dit elegante damesvest van NED is een fantastische aanvulling op je garderobe. Dankzij de combinatie van 72% polyamide, 18% viscose en 10% polyester biedt het een aangename zachtheid en draagcomfort. De zachte lavendel kleur en de ronde hals voegen een verfijnde touch toe aan je outfit. De knoopsluiting met subtiele, glanzende knopen zorgt voor een smaakvolle uitstraling. De regular pasvorm maakt dit vest een veelzijdige keuze voor verschillende gelegenheden. Of je nu een informele dag op kantoor hebt of een ontspannen weekendje weg plant, dit vest past gemakkelijk bij zowel een jeans als een rok. Met zijn lange mouwen en normale lengte blijft dit kledingstuk je warm en stijlvol tijdens ieder seizoen. Voeg dit stijlvolle vest van NED toe aan je collectie en ervaar hoe het je alledaagse look een casual, doch elegante uitstraling geeft.

Merk Ned
Bestelcode 20023722
Fabrikantcode

delta ls rmj furry knit 26w1 u172 12

Fabrikant kleur Loom Lilac
Kleur paars
Materiaal 72% polyamide, 18% viscose, 10% polyester
Hals Ronde hals
Productgroep Vesten
Pasvorm Regular
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8721319335806
Maat M 8721319335813
Maat L 8721319335820
Maat XL 8721319335837
Maat XXL 8721319335844
Maat XXXL 8721319335851
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • TQ Amsterdam
  • Nukus
  • Ann&You
  • Vila
  • Fluresk
  • Only
  • Ydence
  • Geisha
  • Donders
  • FOS Amsterdam
  • Studio Amaya
  • Rino & Pelle
  • Zusss
  • Refined Department
  • Zoso
  • Cars
  • Object
  • NED
  • SisterS point
  • Red Button
  • Harper & Yve
  • Tommy Jeans
  • Mac
  • Noisy may
  • LolaLiza
  • Jacqueline de Yong
  • Vero Moda
  • Garcia
  • Freequent
  • EsQualo
  • Hypedrop
  • C&S The Label
  • Lady Day
  • Lofty Manner
  • Superdry
  • Pieces
  • Calvin Klein
loader