• NED roze dames trui | Sfeerbeeld, In situatie
  • NED roze dames trui | Vooraanzicht
  • NED roze dames trui | Sfeerbeeld, In situatie
  • NED roze dames trui | Vooraanzicht
Ned
69,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

NED roze dames trui

Deze verfijnde damestrui van NED is een stijlvolle keuze voor de wintermaanden. Het gemêleerde patroon in warme tinten maakt deze trui tot een veelzijdige aanvulling op je garderobe. Het design valt op door de hoge hals en de gedetailleerde textuur, die beide bijdragen aan een moderne uitstraling. Gemaakt van een mix van 75% acryl en 25% polyester, biedt deze knitwear trui zowel comfort als duurzaamheid voor de koude dagen. De trui heeft een regular fit pasvorm en lange mouwen, waardoor hij zowel casual als elegant gedragen kan worden. Ideaal voor een ontspannen dag thuis of een winterse wandeling. Combineer deze trui met een jeans voor een casual look, of draag hem over een nette rok voor een meer geklede uitstraling. Met zijn normale lengte en tijdloze stijl is deze NED trui een betrouwbare keuze voor diverse gelegenheden en blijft hij een favoriet item seizoen na seizoen.

Merk Ned
Bestelcode 20023736
Fabrikantcode

mauna ls rmj two tone melange knit 26w u361 01

Fabrikant kleur Cab.Red-Blch.Mauve
Kleur roze
Materiaal 75% acryl, 25% polyester
Hals High neck
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Patroon Gemeleerd
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat S 8721319307360
Maat M 8721319307377
Maat L 8721319307384
Maat XL 8721319307391
Maat XXL 8721319307407
Maat XXXL 8721319307414
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Donders
  • Pieces
  • Vero Moda
  • Tommy Jeans
  • Ydence
  • Fluresk
  • Hypedrop
  • LolaLiza
  • Only
  • Harper & Yve
  • Mac
  • Cars
  • Freequent
  • Geisha
  • Garcia
  • EsQualo
  • Jacqueline de Yong
  • NED
  • Superdry
  • Studio Amaya
  • Vila
  • Calvin Klein
  • Zoso
  • Noisy may
  • Red Button
  • C&S The Label
  • Lofty Manner
  • Lady Day
  • Zusss
  • TQ Amsterdam
  • FOS Amsterdam
  • SisterS point
  • Refined Department
  • Rino & Pelle
  • Ann&You
  • Nukus
  • Object
loader