• Jacqueline de Yong bruine dames vest | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames vest | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames vest | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames vest | Close up
  • Jacqueline de Yong bruine dames vest | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames vest | Model
  • Jacqueline de Yong bruine dames vest | Model
  • Jacqueline de Yong bruine dames vest | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames vest | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames vest | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames vest | Close up
  • Jacqueline de Yong bruine dames vest | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames vest | Model
  • Jacqueline de Yong bruine dames vest | Model
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong bruine dames vest

Dit elegante vest van Jacqueline de Yong is een must-have voor het herfstseizoen. Met een regular fit biedt het een comfortabele pasvorm die perfect is voor dagelijks gebruik. De zachte stof met een subtiele structuur zorgt voor een uniek uiterlijk, terwijl de glanzende knopen een stijlvolle touch toevoegen. Dankzij de ronde hals en lange mouwen is dit vest ideaal voor verschillende gelegenheden, van een dag op kantoor tot een avondje uit. Combineer het met een eenvoudige top voor een casual look, of draag het over een blouse voor een meer geklede uitstraling. Dit vest zonder zakken biedt je de flexibiliteit en het comfort dat je zoekt in je dagelijkse garderobe.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 10130233
Fabrikantcode

jdyprime jayla l/s o-neck cardigan 15379795

Fabrikant kleur Coffee Bean/Deco button
Kleur bruin
Materiaal 68% nylon, 24% polyester, 8% viscose
Hals Ronde hals
Productgroep Vesten
Pasvorm Regular
Zakken Geen
Patroon Structuur
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715945135384
Maat S 5715913347450
Maat M 5715913347429
Maat L 5715945135377
Maat XL 5715945135407
Maat XXL 5715945135391
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Only
  • SisterS point
  • Ann&You
  • Donders
  • Lady Day
  • Lofty Manner
  • Studio Amaya
  • Calvin Klein
  • NED
  • Rino & Pelle
  • Geisha
  • Object
  • Nukus
  • Hypedrop
  • Vila
  • Cars
  • Jacqueline de Yong
  • Freequent
  • C&S The Label
  • Ydence
  • FOS Amsterdam
  • LolaLiza
  • Zoso
  • Vero Moda
  • Red Button
  • Harper & Yve
  • Fluresk
  • Garcia
  • Noisy may
  • Tommy Jeans
  • EsQualo
  • Zusss
  • Pieces
  • Superdry
  • Refined Department
  • Mac
  • TQ Amsterdam
loader