• Jacqueline de Yong zwarte dames vest | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames vest | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames vest | Kleurstaal
  • Jacqueline de Yong zwarte dames vest | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames vest | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames vest | Kleurstaal

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong zwarte dames vest

Dit elegante vest van Jacqueline de Yong is een stijlvolle keuze voor elke dag. Het vest heeft een moderne, casual stijl en is ideaal voor de wintermaanden dankzij de zachte, gestructureerde stof. De reguliere pasvorm en de ronde hals zorgen voor een comfortabele en flatterende uitstraling. Met de fijne knoopsluiting en de lange mouwen is dit vest een veelzijdige toevoeging aan je garderobe. De diep donkere kleur en de opvallende knopen geven het Jacqueline de Yong vest net dat beetje extra. Het vest is perfect voor allerlei informele gelegenheden, of je nu thuis ontspant of een dagje eropuit gaat. Het normale model geeft je genoeg mogelijkheden om te combineren met je favoriete jeans of rok. Hierdoor past het makkelijk bij verschillende stijlen en settings, zonder in te boeten op comfort of elegantie.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 10130234
Fabrikantcode

jdyprime jayla l/s o-neck cardigan 15379795

Fabrikant kleur Black/Deco button
Kleur zwart
Materiaal 68% nylon, 24% polyester, 8% viscose
Hals Ronde hals
Productgroep Vesten
Pasvorm Regular
Patroon Structuur
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Alleen liggend drogenLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715914896193
Maat S 5715914896186
Maat M 5715914896216
Maat L 5715914896209
Maat XL 5715914896254
Maat XXL 5715914896247
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • NED
  • Ann&You
  • Harper & Yve
  • Object
  • Red Button
  • Studio Amaya
  • Rino & Pelle
  • Only
  • Lofty Manner
  • Tommy Jeans
  • SisterS point
  • Ydence
  • LolaLiza
  • TQ Amsterdam
  • Donders
  • Refined Department
  • Lady Day
  • Vero Moda
  • Cars
  • Calvin Klein
  • Zusss
  • C&S The Label
  • Zoso
  • Superdry
  • Hypedrop
  • Geisha
  • Freequent
  • Noisy may
  • EsQualo
  • Mac
  • Vila
  • Nukus
  • Pieces
  • Jacqueline de Yong
  • Fluresk
  • FOS Amsterdam
  • Garcia
loader