• Jacqueline de Yong camel dames trui | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Close up
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Model
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Model
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Close up
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Model
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Model
Jacqueline de yong
49,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong camel dames trui

Deze gemêleerde trui van Jacqueline de Yong is een perfecte keuze voor de koude winterdagen. Het knitwear ontwerp straalt eenvoud en comfort uit, terwijl de regular fit zorgt voor een ontspannen draagcomfort. De trui heeft een zachte beige kleur die moeiteloos te combineren is met jouw favoriete jeans of rok, waardoor hij geschikt is voor diverse gelegenheden. De ronde hals en lange mouwen geven dit kledingstuk een klassieke uitstraling die nooit uit de mode raakt. Gemaakt van duurzame materialen, biedt deze trui niet alleen stijl, maar ook een verantwoorde keuze voor de milieubewuste drager. Met zijn normale lengte en tijdloze design is deze trui ideaal voor zowel een ontspannen weekend als een informele werkdag. Of je nu binnen blijft met een goed boek of een wandeling maakt in het park, deze Jacqueline de Yong trui houdt je warm en ziet er stijlvol uit. Voeg dit veelzijdige stuk toe aan je garderobe en geniet van de moeiteloze elegantie die het biedt.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 20021286
Fabrikantcode

jdykimie life l/s oversize pullover 15381531

Fabrikant kleur CAMEL/ MELANGE
Kleur camel
Materiaal 52% gerecycled polyester, 36% acryl, 10% wol, 2% elastan
Hals Ronde hals
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Patroon Gemeleerd
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715914881335
Maat S 5715908267169
Maat M 5715908269552
Maat L 5715914881342
Maat XL 5715914881410
Maat XXL 5715914881427
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • SisterS point
  • Lofty Manner
  • Donders
  • Geisha
  • Refined Department
  • Ann&You
  • Vero Moda
  • TQ Amsterdam
  • Hypedrop
  • Jacqueline de Yong
  • Lady Day
  • Red Button
  • Calvin Klein
  • Nukus
  • Rino & Pelle
  • Noisy may
  • Mac
  • Zusss
  • Tommy Jeans
  • Pieces
  • Object
  • Fluresk
  • EsQualo
  • Superdry
  • FOS Amsterdam
  • Zoso
  • Vila
  • Studio Amaya
  • Freequent
  • Harper & Yve
  • Only
  • Ydence
  • C&S The Label
  • Cars
  • LolaLiza
  • NED
  • Garcia
loader